Sinema

Geniş Aile: Yapıştır Vizyona Girdi!

fft99_mf6090758

Üç sezon süren ve ardından final yapan 4 yıllık Geniş Aile hasreti diniyor! Vizyona girmesi için en çok beklenilen filmlerden biri olan Geniş Aile: Yapıştır! nihayet bugün itibariyle seyircileriyle buluşuyor.

 

Başroldeki Ufuk Özkan, Fırat Tanış, Bülent Çolak ve Ahmet Sarsılmaz’ın yeni maceralarını anlalatan filmde fenomen dörtlünün yanı sıra Tanju Tuncel, Mine Teber, Bihter Dinçel, Bora Akkaş, Mustafa Uzunyılmaz, Yağmur Tanrısevsin, Derya Karadaş, Renan Bilek ve Levent Niş yer alıyor. Yönetmen koltuğunda, yine dizinin sevilen yönetmeni Ömer Uğur’un oturduğu “Geniş Aile: Yapıştır!”ın senaryosu da Cüneyt İnay’a ait.

Çekimleri Ayvalık ve İstanbul’da gerçekleştirilen film, Cevahir’in babaannesi Hafize’nin hastalanması üzerine tedavi için yeterli parayı bulmaya çalışan Cevahir’in eline bir define haritası geçmesini ve arkadaşı Ulvi ile yeni bir maceraya atılmasını konu alıyor.

Yapımcılığını “Vay Arkadaş”, “Galip Derviş”, “İçimdeki Ses”, “Guruldayan Kalpler” gibi projelere imza atan Barakuda Film’in üstlendiği “Geniş Aile: Yapıştır!”,9 Ekim 2015, Cuma gününden itibaren 280 salonda sinemalarda!

Yorum Yaz

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1.472 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

İxirweb , internetin ixirli dünyasına açılan kapıdır.
En son haberleri ixirweb'den okuyabilir , takip edebilir. Aklınıza takılan soruları soru-cevap sayfamızdan sorabilir ve cevabını alabilirsiniz. Ayrıca sizde ixirli bilgilerinizi forumda paylaşabilirsiniz.

Copyright © 2015 Tüm Hakları Saklıdır

To Top
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com