Bilişim - Teknolojiİnternet

Google, “Haberler” sekmesinin tasarımını değiştiriyor

Twitter üstünden yaptığı açıklamada Haberler sekmesinin tasarımını değiştireceğini paylaşan Google, sekmenin masaüstü versiyonunun tasarımını yenileyecek.

Kullanıcılarına daha iyi bir arama deneyimi sunmayı hedefleyen Google, arama sonuçlarında yer alan “Haberler” sekmesinde yer alan tasarımı değiştireceğini duyurdu. Twitter üstünden yaptığı açıklamada Haberler sekmesinin tasarımını değiştireceğini paylaşan Google, sekmenin masaüstü versiyonunun tasarımını yenileyecek.

Yeni tasarım ile kart benzeri bir görüntüye sahip olacak olan Haberler sekmesi eski tasarımla kıyaslandığında daha modern bir tasarıma sahip olacak. Söz konusu tasarım güncellemesinin önümüzdeki haftalarda kullanıma sunulacağını da ekleyelim.

Yeni tasarım ile ilk 3 sırada yer alan haberler ön plana çıkmış olacaklar. Yapılan değişiklik oldukça küçük gibi görünse de kullanıcıların aradıkları haberlere daha kolay bir şekilde ulaşmaları adında çok önemli. Yeni kart tasarımı eski tasarıma oranla daha fazla önizlemenin yapılmasına da olanak sağlıyor

İlgili Haberler
İnternet

WhatsApp'a, Instagram'ın Boomerang Özelliği Geliyor

İnternet

Instagram, Kullanıcı Verilerini Gizlice Toplayan Bir Reklam Partnerini Engelledi

Bilişim - Teknoloji

Cloudflare, 20 Kişinin Öldüğü Terör Saldırısının Ardından 8chan Desteğini Kesti

Bilişim - Teknolojiİnternet

Netflix, BluTV ve PuhuTV RTÜK'e Bağlandı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir