Android’in resmi uygulama mağazası Google Play Store’un tasarımında yeniliğe gidiliyor. İşte yenilenen Google Play Store uygulamasının detayları.

Yıllardan beri gelişimine devam eden Android‘in resmi mağazası, bir kez daha baştan aşağı yenileniyor. Uzun zamandır kapsamlı bir değişimin yapılmadığı Google Play Store‘un yeni tasarımı, kısa süre önce paylaşıldı.

Google Play Store, baştan aşağı yenileniyor!

Google‘daki en iyi arayüz tasarımcılardan biri olan Kirill Grounchnikov,Google Plus hesabı ile Google Play Store‘un yeni arayüzünü gösterdi. Şimdiki tasarıma kıyasla çok daha renkli bir mağaza olacağı görülen yeniGoogle Play Store arayüzü, Kirill Grounchnikov tarafından yapılan paylaşıma göre yakında gelecek.

02

Artık yeni uygulamaların, oyunların, kitapların, filmlerin ve müziklerin daha fazla öne çıkacağı Google Play Store‘da, rakip işletim sistemlerinin uygulama mağazalarına benzer bir arayüz karşımıza çıkacak.

Henüz yayınlanacağı tarih resmi olarak açıklanmayan Google Play Store, yeni arayüzü ile şimdiden beğenimizi kazandı. Bakalım yenilenen tasarım için diğer Android kullanıcıları nasıl tepki verecek?