254 TL’lik oyun ve uygulama geçici süreyle ücretsiz oldu

Google Play Store haftanın belirli günlerinde ücretsiz oyun ve uygulama veriyor. Bu hafta Cuma gününün kampanya listesi de belli oldu. Türkiye’de kullanılamayan 2, kullanılabilen 20 olmak üzere toplamda 22 adet oyun, uygulama ve ikon paketi bedava oldu.

Tabii her içeriğimizde olduğu gibi bunda da hatırlamadan geçmeyelim. Ücretsiz olan oyun ve uygulamaların belli bir süresi var. Hiçbiri ömür boyu ücretsiz kalmayacak. Bugünden itibaren kimisi 1 hafta, kimisi de saatler sonra kampanya kapsamı dışına çıkacak. Dolayısıyla içlerinden hoşunuza gidenlere sahip olmak için acele edin.

Play Store üzerinden ücretsiz uygulama ve oyun indirme

Uygulama ve oyunları yüklemek için karşılamanız gereken en önemli şart: Google hesabına sahip olmak. Zaten Android akıllı telefonunuz varsa Google hesabı da kullanıyorsunuzdur. Play Store uygulamasını açar açmaz karşınıza ana sayfa geliyorsa ve sizden oturum açmanızı istemiyorsa, her şey tamamdır diyebiliriz.

Ücretsiz olan uygulama ve oyunlar için aşağıya liste ekledik. İsimlerin üzerine bir defa dokunarak Play Store’da açabilirsiniz. Sonrasında ‘Yükle’ butonuna basmanız yeterli. Söz konusu uygulamaya bir defa sahip olduktan sonra ömür boyu sizde kalıyor. Tabii Google hesabınıza kaydedildiğinden, yeni bir telefona geçiş yaparsanız aynı hesapla oturum açmanız gerekiyor.

Ücretsiz olan uygulamalar

Ücretsiz olan oyunlar

Ücretsiz olan ikon paketleri