İnternet

Google, Saldırılara Tepkisiz Kalmadı!

google

Google, dün Ankara’da gerçekleştirilen, Savaş’a İnat, Barış Hemen Şimdi konulu barış mitinginde hayatını kaybedenler için tepkisiz kalmadı ve ana sayfasına siyah kurdele koydu.

10 Ekim 2015 tarihinde Ankara’nın Sıhhiye meydanında düzenlenen “Savaş’a İnat, Barış Hemen Şimdi” konulu barış miting‘i öncesinde, mitinge katılacak kişilerin toplandığı yerde iki ayrı patlama gerçekleşti. Bu patlamada 95 kişi hayatını kaybetmiş, 246 kişi ise yaralandı. Ülkemizde gerçekleştirilen bu tür acı olaylar karşısında arama motorlularından da gerekli duyarlılığı görmek bir nebze de olsa acımızı hafifletiyor. Bu iki patlamalar da hayatını kaybeden ve yaralanan insanları Türkiye’nin en çok kullanılan arama motorlarından biri olan Google‘da unutmadı. Bugün itibari ile ana sayfasına siyah kurdele yerleştirdi.

Kurdelenin üzerine geldiğimizde “Ankara’da hayatını kaybedenler anısına” yazısını görmek mümkün. Google bu hassas davranışından dolayı tebrik ediyoruz ve bu tür olayların ülkemizde daha fazla yaşanmamasını ümit ediyoruz.

Yorum Yaz

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1.337 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

İxirweb , internetin ixirli dünyasına açılan kapıdır.
En son haberleri ixirweb'den okuyabilir , takip edebilir. Aklınıza takılan soruları soru-cevap sayfamızdan sorabilir ve cevabını alabilirsiniz. Ayrıca sizde ixirli bilgilerinizi forumda paylaşabilirsiniz.

Copyright © 2015 Tüm Hakları Saklıdır

To Top
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com