Önceki nesil konsollarda Gotham Knights oynamayı unutabilirsiniz. 13 dakikalık bir oyun demosunun (aşağıda) yanı sıra WB Games Montreal, Batman’a bitişik açık dünya oyununun artık PS4 veya Xbox One için çıkmayacağını açıkladı. Gotham City’yi oturma odanızdan kurtarmak için bir PS5 veya Xbox Series X/S’ye ihtiyacınız olacak. Stüdyo, “mümkün olan en iyi oyun deneyimini” sunmak için eski makineleri kestiğini söyledi, ancak bu, WB’nin oyunun 25 Ekim çıkış tarihini yapmasına yardımcı olursa şaşırmayacağız.

WB, Gotham Knights’ı 2020 yazında duyurdu, ancak oyunu bir yıldan kısa bir süre sonra 2022’ye erteledi. Şirket, bu Mart ayındaki Ekim lansmanına karar verdi.

Bu arada oyun demosu, bekleyebileceğiniz çeşitliliğe iyi bir bakış sunuyor. Dört süper kahramanın her biri çok farklı oynuyor. Akrobatik, yakın dövüş odaklı dövüş için Nightwing’i seçebilirsin, Red Hood ise (öldürücü olmayan) silahlarında başarılı olur. Suç çözme, doğrudan kavgalardan motosiklet kovalamalarına ve artırılmış gerçeklik dedektifliğine kadar her şeye güvenebilir. Zanaatkarlık ve beceri geliştirme, pek çok yeni oyunda olduğu gibi faydalı olacaktır. Birçok yönden, bu, Insomniac’ın Spider-Man oyunlarına DC Comics/WB yanıtıdır – serbest dolaşım aksiyonu anlamlı bir anlatı ile birleştirme teklifidir.

Daha fazla haber ve bilgi için facebook sayfamızı veya web sitemizi takip edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın