Huawei’nin geçtiğimiz yıl tanıttığı şık ve ince yapısı ile dikkatleri üzerine toplayan Ascend P7 için Android 5.1.1 Lollipop güncellemesi yayınlandı.

Huawei tarafından geçtiğimiz yıl Haziran ayında tanıtılan, ince ve şık yapıya sahip Ascend P7, bugün itibariyle Android 5.1.1 Lollipop güncellemesini almaya başladı. Yaklaşık dört aydır halka açık beta testine tabi tutulan güncelleme OTA yolu ile cihazlara verilmeye başlandı.

Ascend P7 Android 5.1.1 güncellemesi

Geçtiğimiz yıl Android 4.4.2 ile tanıtılan Huawei Ascend P7 için yayınlanan Android 5.1.1 Lollipop güncellemesi 1.26 GB boyutta. Ascend P7 için bir çok iyileştirmeye ve yeniliğe sahip olan güncellemeyi OTA yolu ileyükleyebilirsiniz. Doğrudan indirmek isteyen kullanıcılar için Huawei henüz linkleri sitesine eklemiş değil.

Ascend P7 Teknik Özellikleri ve Fiyatı

1,8 GHz hızında çalışan dört çekirdekli HiSilicon Kirin 910 işlemci, Mali 450 grafik birimi, 2 GB RAM ve 16 GB dahili depolama kapasitesi sunan cihazda 32 GB’a kadar artırılabilir hafıza desteği bulunuyor. P7’de 13 MP arka kamera ve 8 MP ön kamera bulunuyor.

Cihaz 1300 TL fiyat etiketi ile halen alışveriş sitelerinde satışta.