Akıllı Telefonlar

iOS 9-2 Beta 1 Yayınlandı

io9-acigina-1-milyon-dolar-1442928393

Apple, geliştiriciler için yeni güncellemesi iOS 9.2 Beta 1 sürümünü yayınladı. iOS 9.2 Beta 1 ile gelen yenilikleri ve nasıl kurulacağını haberimizde bulabilirsiniz

Uzun süredir Beta testleri devam eden iOS 9.1 güncellemesinin nihayet Final sürümü ile karşımıza çıkan Apple, bugün geliştiriciler için yeni güncelleme olan iOS 9.2 Beta 1 sürümünü yayınladı. Bu güncelleme ile sistemde yaşanan bazı hataların giderilmesinin yanında performansiyileştirmeleri de yapılıyor.

 

Güncellemeyi kurmak için geliştirici hesabınız bulunması gerekiyor iOS 9.2 Beta 1 sürümü ile gelen yenilikler arasında Safari kontrolleri yer alıyor.

iOS 9.2 Beta 1 ile gelen yenilikler

SFSafariViewController artık 3. parti uzantıları destekliyor. Safari’de çalışan herhangi uzantı SFSafariViewController üzerinde çalışacak.

Safari View Controller Reload düğmesine uzun dokunarak içerik engelleyiciler olmadan masaüstü sitesi talebi yollama seçeneği eklendi.

iOS 9.2 Beta 1 ile giriş ekranına kaydedilen Web Uygulamalarındakisorunlar düzeltildi.

iOS 9.2 Beta 1güncellemesini alan modeller

iOS 9.2 Beta 1 güncellemesini; iPhone 4s, iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPad Air, iPad Air 2, iPad 2, iPad 3, iPad 4, iPad mini, iPad mini 2, iPad mini 3, iPad mini 4 ve iPod touch 5 alıyor.

iOS 9.2 Beta 1 nasıl yüklenir?

iOS 9.2 Beta 1 güncellemesini; eğer cihazınızın UDID kaydıvarsa Ayarlar>Genel>Yazılım Güncelleme bölümünden yükleyebilirsiniz.

Yorum Yaz

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1.468 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

İxirweb , internetin ixirli dünyasına açılan kapıdır.
En son haberleri ixirweb'den okuyabilir , takip edebilir. Aklınıza takılan soruları soru-cevap sayfamızdan sorabilir ve cevabını alabilirsiniz. Ayrıca sizde ixirli bilgilerinizi forumda paylaşabilirsiniz.

Copyright © 2015 Tüm Hakları Saklıdır

To Top
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com