Bilim

Kahvenizi, çayınızı USB ile sıcak tutun!

thanko-sdn-1485689706.jpg

Thanko tarafından üretilen USB ısıtıcısı hayatınızı kolaylaştırmayı amaçlıyor. Bu ısıtıcı içeceklerinizi 4 saate kadar sıcacık tutmayı başıyor.

Özellikle PC başındayken sıcak bir şeyler içiyorsanız birazdan anlatacağımız duruma epey aşinasınız demektir. Kahvenizi ve çayınızı sürekli olarak unutup, soğuk soğuk içiyorsanız bu ürün gerçekten de aradığınız şey olabilir.

Akıllı ayna ile çok daha güzel görünün!

Viio ile artık aynalar da akıllanıyor. Üç özel fonksiyonu sayesinde, artık ayna karşısında daha…

Thanko’dan UBS gücüyle çalışan ısıtıcı

Thanko USB-Powered Paper Cup Warmer adı verilen bu cihaz USB bağlantısı ile çalışan bir ısıtıcı. Günün ilk kahvesini son yuduma kadar sıcak içmek isteyen ve sürekli olarak iş başındayken içeceğini unutanlara özel olarak yapılmış.

Üstelik sağlam bir ısı koruma değeri var. İçeceklerinizi kaynatmadan, içebileceğiniz kadar sıcak bir değerde tutuyor ve 4 saate kadar onu içilebilir olarak kılmayı başarıyor. Bir kez USB il bağladığınızda 4 dakikada etkisini göstermeyi başarıyor.

Eğer yanınızda power bank taşıyorsanız bilgisayara bile bağlamanıza gerek kalmadan uzun bir süre içeceğinizi sıcak bir biçimde içiyorsunuz. 26 dolara satılan bu cihazı aşağıdaki bağlantıdan inceleyebilirsiniz.

::Thanko USB-Powered Paper Cup Warmer

:: Bu ilginç ürün hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yorum Yaz

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1.337 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

İxirweb , internetin ixirli dünyasına açılan kapıdır.
En son haberleri ixirweb'den okuyabilir , takip edebilir. Aklınıza takılan soruları soru-cevap sayfamızdan sorabilir ve cevabını alabilirsiniz. Ayrıca sizde ixirli bilgilerinizi forumda paylaşabilirsiniz.

Copyright © 2015 Tüm Hakları Saklıdır

To Top
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com