Bir süredir gündemi meşgül eden Razer Phone bugün ilk görselle karşımıza çıktı. Oldukça güçlü donanım özelliklerine sahip olacağı belirtilen Razer Phone şimdiyse sızdırılan bir görüntü ile karşımızda.

razer-phone-2

İşte çift kameralı Razer Phone!
Geçtiğimiz gün GFXBench kriter testinde karşımıza çıkan cihazin böylece teknik özellikleri de öğrenilmişti. Merak edilen bir diğer detay olan tasarımsa bugün itibariyle şekillenmeye başladı.

Techbyte tarafından ortaya çıkartılan görselde telefonun arka kısmını görüyoruz. Büyükçe yerleştirilen Razer logosunun üstündeyse çift kamera lensi dikkat çekiyor. Bunun yanı sıra Razer Phone’un köşeli bir tasarıma sahip olduğu göze çarpıyor.

razer-phone

Snapdragon 835 ile oldukça güçlü bir işlemciyle gelecek olan Razer’in akıllı telefonu, 8 GB RAM ve 64 GB depolama kapasitesine sahip olacak.

5.7 inç büyüklüğünde 16:9 oranında Quad HD ekrana sahip olacak olan modelin arka tarafındaysa 12 Megapiksellik çift kamerası yer alacak. Bu çift kameranın derinlik vermek amacıyla mı yoksa geniş açı için mi kullanılacağıysa henüz bilinmiyor.

Bunun yanı sıra ön tarafta 8 Megapiksellik bir kameranın yer aldığı model Android 7.1.1 Nougat sürümü üzerinde çalışan Razer Edition arayüzü kullanılacak. Model hakkındaki en kesin bilgilerse 1 Kasım tarihinde düzenlenecek tanıtım sırasında açığa çıkacak.

Karşınızda Razer Phone!