Oyun

Kate Upton, Shuffle Islands ile Geri Döndü!

Kate Upton, iOS ve Android platformlarında bulunan Shuffle Islands oyununun yeni reklam yüzü oldu. Kate Upton’lı Shuffle Islands’ın ilk reklam filmi oldukça iddialı.

Mobil oyunculuğun yaygınlaşmasından sonra geliştiricilerin, multiplayeroyunlara yönelmesine tanıklık ettik. Clash of Clans, Hay DayGame of Warve Boom Beach gibi oyunlar, oyuncuların yoğun ilgisi sonucu popüler multiplayer oyunlar arasındaki yerlerini almayı başardı.

Multiplayer oyunların tanıtılmasında hizmet ve ürün sektöründe olduğu gibi reklamlar çok önemli. Game of War bu konuda rakiplerinden farklı davranıp Kate Upton’ı reklam yüzü yapmıştı. Güzel oyuncu Kate Upton, reklamları ile Game of War’un yaygınlaşmasında büyük rol sahibi olmuştu. Ancak geçtiğimiz haftalarda Game of War’un reklam yüzü Kate Upton tahtını Mariah Carey’e kaptırmıştı.

Uzun bir süredir görünmeyen Kate UptonShuffle Islands oyunu ile geri döndü. iOS ve Android platformlarında yer alan bulmaca türündeki ShuffleIslands, Kate Upton’ı yeni reklam yüzü yaptı. Kate Upton‘lı Shuffle Islandsreklam filminin Game of War reklamlarına göre oldukça kışkırtıcı olduğunu söyleyebiliriz.

https://www.youtube.com/watch?v=0GhIcfKAZ1o

İlgili Haberler
Oyun

Microsoft, Project xCloud'un Çıkış Yapacağı Ülkeleri ve Tarihi Duyurdu

Bilişim - TeknolojiOyun

PlayStation 4 , Son bir kaç ay içerisinde 2 Milyon Sattı!

Oyun

Call of Duty: Modern Warfare 5. Sezon, Oyunun Toplam Boyutunu Küçültecek

Bilişim - TeknolojiOyun

PlayStation 5 Kumandalarının Batarya Ömrü, DualShock 4’ten 3-4 Saat Uzun Olacak İddiası