Motorola’yı satın almasına karşın kendi telefonlarını geliştirmeye devam eden Lenovo, Vibe X3 Lite modelini duyurmaya hazırlanıyor. İşte sızdırılan Vibe X3 Lite fotoğrafları.

Çin merkezli dünyanın en büyük bilgisayar ve akıllı telefon üreticilerinden biri olan Lenovo, yeni bir orta seviye modelini duyurmaya hazırlanıyor.Lenovo K51c78 kod adı ile sızdırılan telefonun adı, iddialara göre Vibe X3 Lite olacak. Pekli, Lenovo Vibe X3 Lite özellikleri neler?

Lenovo Vibe X3 Lite özellikleri sızdırıldı

Tenaa sızıntılarına göre Lenovo Vibe X3 Lite, 5.5 inç Full HD IPS LCDekran, çift LED flaşlı 13 Megapiksel arka kamera, 5 Megapiksel ön kamera,16 GB depolama, MicroSD desteği, 2 GB RAM, 8 çekirdekli 1.3 GHz Mediatek MT5653 işlemci, Android 5.1 Lollipop işletim sistemi ve 3300 mAh batarya ile gelecek.

01-lenovo-vibe-x3

Sızdırılan fotoğraflarda önünde stereo hoparlörler olacak Lenovo Vibe X3 Lite, multimedya özellikleri ile öne çıkabilir. Ayrıca Lenovo Vibe X3 Litemodelinin arka bölümünde de parmak izi okuyucuya yer verilmiş.

Şimdilik tanıtım tarihi bilinmeyen Lenovo Vibe X3 Lite, çok yakında duyurulabilir. Türkiye’ye geleceği tarih ya da fiyat bilgisi olmayan Lenovo Vibe X3 Lite modelini sabırsızlıkla bekliyoruz.