Lenovo’nun büyük bahar dizüstü bilgisayar yenilemesinin bir parçası olarak, şirket bugün ABD’de yeni nesil Slim kapaklı dizüstü bilgisayarları tanıttı (bu, ‘İnce’ markasını daha eski, ilgisiz modellerle kafa karıştırıcı bir şekilde paylaşıyor). Bunlara Slim 9i, Slim 7i ve Slim7i Pro X, Slim 7i Carbon ve Slim 7 dahildir. Bunların sonuncusu, kardeşlerinin içindeki Intel yongaları yerine AMD Ryzen 6000 Serisi işlemciyle gelirken, Slim 9i iddia ediyor. karbon nötr olun. İyileştirmeler çarpıcı olmasa da, yeni hat performans, uzun ömür ve ekran kalitesinde iyi artışlar sunuyor.

Lenovo Slim 9i, WiFi 6 ve üç Thunderbolt 4 bağlantı noktasına sahip 14 inçlik bir dizüstü bilgisayardır. Ayrıca sözde karbon nötr, bu da çevre bilincine sahipseniz bunu sağlam bir bahis haline getiriyor. Ekran, şüphesiz daha keskin görseller ve daha sürükleyici oyun için 4K OLED Puresight dokunmatik ekrana yükseltme seçeneği içeriyor. Ayrıca IdeaPad’in kızılötesi web kamerasını içerir, bu da yüz tanıma yeteneklerine sahip olacağı anlamına gelir. Ayrıca 12. nesil Intel Core işlemcilere sahiptir. Dizüstü bilgisayar 1.799 dolardan başlıyor ve Haziran ayından itibaren ABD mağazalarında satışa sunulacak.

Hem Slim 7i Pro X hem de Slim 7 Pro X, 14 inç dizüstü bilgisayarlardır; ilki 12. nesil Intel Core işlemciler sunar ve ikincisi bir AMD Ryzen 6000 Serisi işlemci içerir. 32 GB’a kadar RAM ve NVIDIA GeForce RTX 3050 Dizüstü Bilgisayar GPU’su seçeneği bekleyebilirsiniz. 3.5 pound’da, her iki makine de özellikle özel grafik kartlarına sahip olanlar için çok hafiftir. 7i Pro X 1.699 dolardan başlar ve 7 Pro X 1.499 dolardan başlar.

Slim 7, 16 inç ekrana sahip ve AMD Ryzen 6000 Serisi işlemci ile donatılmış ve 1.499 dolardan başlıyor. Slim 7i, 14 veya 16 inç olarak mevcuttur ve 12. nesil Intel Core işlemcileri içerir. Sırasıyla 1.199 $ veya 1.599 $’dan başlayan fiyatlarla.

Daha fazla haber ve bilgi için facebook sayfamızı veya web sitemizi takip edebilirsiniz.