Donanım

Logitech G203 Prodigy duyuruldu

logitech-g203-prodigy-kapak.jpg

Logitech, Prodigy oyuncu ekipmanları serisine G203 oyuncu faresini ekledi. Uygun fiyatıyla dikkat çeken farenin görselleri detayları haberimizde!

Logitech G203 Prodigy Oyuncu faresi resmi olarak duyuruldu. Prodigy oyuncu ekipmanları sınıfına dahil edilen fare, uygun fiyatıyla dikkat çekiyor.

Logitech G203 Prodigy duyuruldu

Klasik tasarım çizgilerine sahip olan farenin, sağ ve sol el kullananlar için özelleştirilmiş bir ergonomisi yok. Kablolu yapıda tasarlanan G203 Prodigy, doğrudan fare üzerinden 200-6000 DPI arasında hassasiyet ayarı sunabiliyor. 

Logitech M720 Triathlon inceleme

Logitech M72 Triathlon kablosuz fare incelemesi ile karşınızdayız. Aynı anda 3 cihaza…

Üzerinde barındırdığı ARM işlemcisi ise 1000 Hz hızlara kadar destek sunmasını sağlıyor. Logitech yazılımı sayesinde de farenin üzerinde yer alan RGB ışık rengini kişiselleştirebilirsiniz. Çıkış tarihi henüz netleşmeyen Logitech G203 Prodigy modelinin satış fiyatı 40 dolar olarak açıklandı.

:: Hangi marka ve model fare kullanıyorsunuz? 

 

Yorum Yaz

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1.384 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

İxirweb , internetin ixirli dünyasına açılan kapıdır.
En son haberleri ixirweb'den okuyabilir , takip edebilir. Aklınıza takılan soruları soru-cevap sayfamızdan sorabilir ve cevabını alabilirsiniz. Ayrıca sizde ixirli bilgilerinizi forumda paylaşabilirsiniz.

Copyright © 2015 Tüm Hakları Saklıdır

To Top
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com