Logitech, içerik oluşturucular için 100 dolarlık Litra Beam ışığını piyasaya sürüyor!

1

Logitech, içerik oluşturuculara yönelik, video yayını veya video kaydederken en iyi şekilde görünmelerine yardımcı olmak için tasarlanmış iki yeni ürününü tanıttı. Litra Beam, ihtiyaçlarınız için doğru yüksekliği, eğimi ve dönüşü bulmanıza yardımcı olacak üç yönlü ayarlanabilir masaüstü standına sahip önemli bir ışıktır. Logitech, yaratıcıların kurulumlarına bir veya daha fazla ışık ekleyerek Front, Split, Butterfly veya Rembrandt gibi çeşitli aydınlatma tekniklerini kullanabileceğini belirtiyor.

Anahtar ışık TrueSoft teknolojisini kullanır. Logitech’e göre bu, tüm cilt tonlarında doğal, parlak bir görünüm için sinematik renk doğruluğuna sahip dengeli, tam spektrumlu LED ışık sağlamaya yardımcı oluyor. Şirket ayrıca, çerçevesiz difüzörü sayesinde Litra Beam’in sert gölgeleri ortadan kaldırabileceğini iddia ediyor. USB veya AC gücüyle çalışabileceğinden, cihazı nereye yerleştireceğiniz konusunda daha fazla esnekliğe sahip olursunuz.

Arka tarafta, beş parlaklık ve beş renk sıcaklığı ayarı arasında hızla geçiş yapmanın bir yolunu sağlayan düğmeler var. Alternatif olarak, Litra Beam’i Logitech G Hub masaüstü uygulaması aracılığıyla kontrol edebilirsiniz. Buradan parlaklığı yüzde değerine göre ayarlayabilir, renk sıcaklığını Kelvins ile ayarlayabilir, aynı anda birden fazla tuş ışığını kontrol edebilir ve ön ayarları yönetebilirsiniz.

Logitech ayrıca bir Blue Sona XLR yayın mikrofonunu duyurdu. Çift diyaframlı kapsül arka plan gürültüsünü azaltmak için tasarlanmış ve 290 derece dönebilen montaj sunan yerleşik bir preamp’a sahiptir. Değiştirilebilir kırmızı ve grafit ön camlar ile grafit ve kirli beyaz yüzeylerde mevcuttur.

Daha fazla haber ve bilgi için facebook sayfamızı veya web sitemizi takip edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın