Motorola bugün yaptığı açıklama ile Android 6.0 Marshmallow güncellemesi alacak modellerini açıkladı. İşte Android 6.0 Marshmallow güncellemesini alacak Motorola telefonlar.

Lenovo’ya bağlı Motorola, Lenovo’dan önce olsa da Samsung, LG ve HTC gibi rakiplerinin ardından Android 6.0 Marshmallow güncellemesini alacak telefonlarını açıkladı. Güncelleme alacağı söylenen modellerin ise tahminlerdeki gibi olduğunu söylemek mümkün.

Motorola, Android 6.0 Marshmallow güncellemesi

Motorola tarafından yapılan açıklamaya göre Android 6.0 Marshmallowgüncellemesini Moto X, Moto X Style, Moto X Play, Moto G 2015, Moto X 2014, Moto G 2014, Moto G 4G, Droid Turbo, Moto MAXX ve Moto Turbomodelleri alacak.

Motorola tarafından üretilen Nexus 6 ise bildiğiniz gibi Google’a bağlı olduğundan, Google tarafından yapılan açıklamada belirtildiği gibi önümüzdeki hafta içerisinde Android 6.0 Marshmallow güncellemesinialmış olacak.

İlk jenerasyon Moto X ve Moto G modelleri ile birlikte Moto E modelleri için henüz Android 6.0 Marshmallow güncellemesi planlanmamış.

En yeni modellere 2015 sonuna kadar gelmesi beklenen Android 6.0 Marshmallow güncellemelerin açıklanan Motorola modellerine gelmesinin 2015’in ilk aylarını bulabileceğini tahmin ediyoruz.