Marvel’s Avengers oyununun çeşitli bilgilerini sızdırmakla ünlü Twitter kullanıcısı Miller, oyuna gelecek yeni DLC’yi ortaya çıkardı.

Twitter kullanıcısı Miller, Marvel’s Avengers’ War of Wakanda DLC‘sinde Black Panther (Kara Panter) karakterini Christopher Judge‘ın seslendireceğini doğruladı. Buna ek olarak günün erken saatlerinde Arcane’in seslendirme sanatçısı Krizia Bajos‘un She-Hulk Jennefer Walters‘ı seslendireceğini iddia etti.

Miller, tweet’i gönderdikten sonra Bajos kendi alıntısına Hulk renginde bir yeşil kalp attı. Ardından da bu tweet silindi. Bu durum da oyunun hayranlarına She-Hulk‘un Marvel’s Avengers’a girmekte olduğu yönünde yorumlandı.

Marvel’s Avengers oyununun sıradaki DLC’si henüz onaylanmadı

Marvel’s Avengers‘a gelecek olan yeni içerik henüz Crystal Dynamics ve Square Enix tarafından onaylanmadı. Şu an elimizde olan tek şey bu konudaki mevcut söylenti oluyor. İki firmadan birisi eğer böyle bir durum gerçekten mevcutsa ilerleyen günlerde açıklama yapacaklardır.

Yine de Miller‘ın bugüne kadarki oyun hakkındaki söylentileri göz önüne alındığında pek şüphe uyandırmıyor. Twitter kullanıcısı, daha önce de oyun hakkında çeşitli iddialarda bulunmuştu. Bunların da çoğunun tuttuğuna şahit olmuştuk.

Oyun istenilen başarıya ulaşamadı

Square Enix kısa süre önce son yıllık raporunda Marvel’s Avengers‘a verilen yanıtın hayal kırıklığı olduğunu belirtmişti. O sırada özetlendiği üzere oyunun maalesef Square Enix nezdinde istenilen başarıya ulaşamadığını açıkladı. Buna ek olarak oyunun gelişimi ve lansman sırasındaki çeşitli sorunları gözden geçirdi.

Marvel's Avengers oyununun çeşitli bilgilerini sızdırmakla ünlü Twitter kullanıcısı Miller, oyuna gelecek yeni DLC'yi ortaya çıkardı.

Crystal Dynamics, Marvel’s Avengers oyunu için kazanmak için öde mikro dönüşümlerini içermeyeceğini söylemişti. Daha sonra da yapım içerisine çeşitli takviye destekleri sunmaya başlamıştı. Bu noktada da oyuncular durumdan rahatsız olmuştu. Bu tepkinin üzerine stüdyo, geçen ay getirdiği ücretli XP takviyelerini kaldırmak zorunda kaldı.

Daha fazla haber ve bilgi için facebook sayfamızı veya web sitemizi takip edebilirsiniz.