Otomobil

Mercedes araçlarını geri çağırıyor!

mercedes-araclarini-geri-cagiriyor-shiftdelete.jpg

Mercedes yetkilileri araçlarını geri çağırmaya hazırlanıyor, Yetkililer şok edici bu sorunu tespit ettikten sonra, sürücülerin araçlarını parça değişimi için getirmesini bekliyor!

Otomobil devi Mercedes, şok edici bir sorun ile baş başa. Otomobilleri ve geliştirdiği Teknolojiler ile dikkat çeken Mercedes araçlarını geri çağırma kararı aldı.

Yeni Porsche Panamera göz kamaştırıyor!

Porsche Panamera Sport Turismo hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Gelen bilgilere göre…

Mercedes 354 bin aracını geri çağırıyor!

Alınan bu karar doğrultusunda Mercedes, Amerika‘daki 354 bin aracını geri çağıracağını duyurdu. Yetkilileri şok eden sorun ise, araçlarında bir anda ortaya çıkan marş basmama sorunu olduğu belirtildi.

Şirket tarafından yapılan açıklamada, marşa basma işleminin birkaç kaç kez tekrarlanmasının ardından, motorun çalışmaması durumda, aracın motor parçalarında erime veya alev alması gibi tehlikeli sorunların ortaya çıkabileceği belirtildi.

Marş motorundaki sıkıntıyı tespit eden, Mercedes yetkilileri 354 bin aracını geri çağırarak, meydana gelebilecek tehlikeli bir durumu önleyecek.

2015-2017 yılları arasında üretilen CLA, E-ClassC Class modellerinin yanı sıra GLA ve GLC modellerine ait bazı SUV araçlarını da geri çağıracak olan Mercedes, müşterilerin gerekli yerlere parça değişimi için başvurması gerektiğini bildirdi.

:: Mercedes’in araçlarını geri çağırması hakkında ne düşünüyorsunuz?

xiaomi,general,casper,lenovo

Yorum Yaz

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1.535 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

İxirweb , internetin ixirli dünyasına açılan kapıdır.
En son haberleri ixirweb'den okuyabilir , takip edebilir. Aklınıza takılan soruları soru-cevap sayfamızdan sorabilir ve cevabını alabilirsiniz. Ayrıca sizde ixirli bilgilerinizi forumda paylaşabilirsiniz.

Copyright © 2015 Tüm Hakları Saklıdır

To Top
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com