Microsoft, uzun süredir test aşamasında olan Android platformu için Arrow Launcher isimli uygulamasını bugün Google Play Store’da yayınladı. Arrow Launcher detayları haberimizde.

Microsoft, Windows Mobile işletim sistemi ile kendi platformunu ön plana çıkartmanın yanında iOS ve Android platformlarına da yeni uygulamalarını sunmaya devam ediyor. Microsoft’un mobil uygulamalarının kaliteli olması kullanım oranlarına da yansıyor. Firma geçtiğimiz aylarda Androidplatformu için Arrow Launcher isimli Launcher’ını duyurmuş ve Betatestlerine başlamıştı.

Microsoft Arrow Launcher, Android için yayınlandı!

Microsoft, Beta sürecini tamamlayan Arrow Launcher uygulamasını bugün resmi olarak Google Play Store’da ücretsiz olarak yayınladı. Microsoft Garage projesinin meyvesi olan Arrow Launcher basitlik, kişiselleştirilebilirlik ve hızı ile ön plana çıkıyor. İlk bakışta iOS’in Flattasarımını andıran Arrow Launcher, kısayol atama özellikleri sayesindekontrol merkezi sistemini Android’e getiriyor.

Microsoft Arrow Launcher indir

3. parti simge uygulamalarına ve Widget’lara destek veren Arrow Launcher,Android’in arayüzünden sıkılanlar için alternatif bir çözüm olabilir.