Netflix, Türk yapımlarına hız kesmeden desteğini sunmaya devam ediyor. Bugün duyurulan Babamın Kemanı, Ocak’ta yayınlanacak.

Dünya çapında birçok izleyiciye hitap eden Netflix Türkiye’de yürüttüğü operasyonlar ile de başarılı yapımlara destek oluyor. Netflix en son Kağıttan Hayatlar ve Geçen Yaz filmleri ile izleyicilerden beğenileri topladı. Türk yapımlarına destek olan Netflix, Babamın Kemanı filmini duyurdu.

Netflix, Türk yapımlarına hız kesmeden desteğini sunmaya devam ediyor. Bugün duyurulan Babamın Kemanı, Ocak'ta yayınlanacak.

Netflix, Babamın Kemanı filmini ve çıkış tarihini duyurdu

Keman virtüözü olan Mehmet, uzun süredir görmediği kardeşi tarafından ziyaret edilir. Kardeşi, Mehmet‘e gelip öleceğini belirtir ve çocuğunu Mehmet’e emanet etmek ister. Amca ve 8 yaşındaki yeğeninin duygusal hikayesi burada başlar. Mehmet, yeğeni Özlem ile arasındaki engelleri aşamaz ve bir süre sonra Özlem‘i çocuk esirgeme kurumuna bırakmaya karar verir. Özlem’in de aynı babası ve amcası gibi kemana ilgi duyduğu belli oluyor fakat fragmanda bunun nasıl bir olay örgüsü işleyeceği belli değil.

Mehmet hikaye boyunca hem kendi içerisindeki duygularla hem de çevresindeki insanlarla mücadeleye girer. Bir yandan da çocuk sahibi olmayan Mehmet’in karşısına böyle bir fırsat çıkması, çocuk sahibi olmanın aslında ne kadar farklı bir şey olduğunu gösterir.

Başrolü; Engin Altan Düzyatan, Belçim Bilgin, Selim Erdoğan ve Yener Sezgin paylaşıyor. Filmin yapımcılığını Necati Akpınar ve Cansu Aydın üstlendi.

Babamın Kemanı, 21 Ocak 2022‘de Netflix’te yayınlanacak.

Daha fazla haber ve bilgi için facebook sayfamızı veya web sitemizi takip edebilirsiniz.