Bu yaz Netflix’e bir canlı aksiyon Resident Evil serisi geliyor ve bir teaser, mağazada neler olduğuna ilk bir bakış sunuyor. Hikaye iki zaman çizelgesinde ve yerde geçiyor: günümüzde görünüşte bozulmamış bir New Raccoon City ve 2036’da Londra’nın harap olmuş bir versiyonu.

2022’de Albert Wesker’ın (Lance Reddick) kızları Jade ve Billie’yi New Raccoon City’ye getirdiğini görüyoruz. Albert, insanlık üzerindeki yıkıcı T-virüsünü salan Umbrella Corporation için çalışıyor. 14 yıl ileri sar ve Jade, Dünya’daki son 15 milyon insandan biri. Ailesinin karanlık sırlarıyla hesaplaşırken zombi kıyametinde hayatta kalmaya çalışır.

Gösteri, Resident Evil oyunlarından mevcut bilgiler üzerine inşa edilecek ancak orijinal bir anlatıya sahip olacak. Fragman, bunun öncelikle bazı aksiyonların dokunduğu bir korku dizisi olduğunu açıkça ortaya koyuyor. Sonunda bir zombi köpeğinin hızlı bir şekilde parlaması da dahil olmak üzere oyunlara baş selamları var.

Bu dizi, geçen yıl Netflix’i vuran Resident Evil: Infinite Darkness adlı animenin devamı niteliğinde. Resident Evil’in sekiz bölümlük ilk sezonu 14 Temmuz’da gelecek.

Daha fazla haber ve bilgi için facebook sayfamızı veya web sitemizi takip edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın