Netflix, 9 sezondan oluşan The Office (US) dizisinin tüm bölümlerini yayınlayacağını duyurdu. İşte beklenen o tarih!

Emmy ve Altın Küre ödüllü durum komedisi The Office (US) yakında Netflix platformuna geliyor. Dizinin yapımcısı ve fikir babası Ricky Gervais’in başrolünü oynadığı İngiliz yapımı The Office’ten uyarlanan ve Amerikan NBC televizyonunda yayınlanan 9 sezonluk komedi dizisinin yayın tarihi resmen açıklandı.

İlk bölümü 25 Mart 2005 tarihinde yayınlanan ve 16 Mayıs 2013’e kadar 9 sezon boyunca başarıyla devam eden The Office (US) geniş bir hayran kitlesi tarafından ilgiyle izleniyor. Ülkemizde de sıkı bir fan kitlesine sahip olan dizi, Dunder Mifflin isimli bir kâğıt şirketinin Scranton şubesinin ofisinde ve dışarısında yaşananları konu alıyor.

The Office Netflix

The Office (US) bölümlerini yayınlayacak

The Office (US) dizisi şu anda Türkiye’de Amazon Prime Video platformundan tüm sezonlarıyla izlenebiliyor. Ancak bugün Netflix, önemli bir adım atarak diziyi kataloğuna ekleyeceğini duyurdu. Ricky Gervais, Stephen Merchant ve Greg Daniels üçlüsünün yapımcı koltuğunda oturduğu The Office (US), tüm bölümleri ile 15 Ocak’ta Netflix’e eklenecek.

Duyuru, Netflix’in Ocak 2022 takvimini açıklamasıyla eş zamanlı olarak yapıldı. After Life 3. sezon başta olmak üzere sevilen orijinal yapımlarının yeni bölümlerini yayınlayacağını aktaran dijital yayın platformu, aynı zamanda The Office (US) dizisini de bünyesine kattığını açıkladı. 15 Ocak’tan itibaren 9 sezonun tamamı uygulamadan izlenebilecek.

The Office (US) dizisinin başrol kadrosunda Steve Carell, Rainn Wilson, John Krasinski, Jenna Fischer, B.J. Novak gibi isimler yer alırken; yapımcılığını ise Ricky Gervais, Stephen Merchant ve Greg Daniels üstleniyor. Her bölümü 22-28 dakika aralığında olan dizinin açılış şarkısını ise ünlü müzisyen Jay Ferguson yaptı.

Netflix, üç efsane diziyi kaybediyor

The Office (US) ile kullanıcılarını sevindiren Netflix, yeni yılın gelmesiyle kataloğundaki üç efsane diziyi kaldıracak. 9 sezonu ve 208 bölümü ile geniş bir hayran kitlesi oluşturan How I Met Your Mother, 1 Ocak’tan itibaren Netflix’te olmayacak. Ayrıca 10 sezon ve 236 bölümden oluşan sit-com dizisi Friends de platformdan kalkacak.

Christopher Lloyd ve Steven Levitan imzalı Modern Family de Netflix platformundan 31 Aralık’ta ayrılacak. Dizinin bir sonraki durağı ise şimdilik belirsizliğini koruyor.

Daha fazla haber ve bilgi için facebook sayfamızı veya web sitemizi takip edebilirsiniz.