Nexus Mods, oyun içi Onur bayraklarının yerini alan ‘Spider-Man Remastered’ yamasını yasakladı!

0

Popüler bir mod veritabanı olan Nexus Mods, oyundaki Onur bayraklarını kaldırmak için oluşturulan Spider-Man Remastered yaması hakkında bir güncelleme yayınladı.

Spider-Man Remastered, birkaç gün önce PC için çıktı. Bu, Insomniac Games tarafından geliştirilen ve o zamandan beri Sony Interactive tarafından satın alınan ve 2019’da piyasaya sürülen orijinal oyunun yenilenmiş halidir. Oyunda, şehirde Spider- olarak dolaşırken New York’un etrafında Onur bayrakları göreceksiniz.

Yönetici, birisi kasıtlı olarak kapsayıcılık ve/veya çeşitliliğe karşı olma niyetiyle bir dosya yüklerse web sitesinin harekete geçeceğini söyledi. Web sitesinin bu sorunu nasıl ele aldığına bağlı olarak, eğer garanti edilirlerse gelecekte büyük olasılıkla yasaklar dağıtacaktır. Tabii ki Dark0ne ve ekibi yalnızca Nexus Modlarına yüklenenleri denetleyebilir. Bununla birlikte, etrafındaki en büyük depolardan biri olduğu düşünüldüğünde, ekibinin duruşu bir etki yaratabilir ve belirli oyun değişikliklerinin yayılmasını yavaşlatmaya yardımcı olabilir.

Daha fazla haber ve bilgi için facebook sayfamızı veya web sitemizi takip edebilirsiniz.