Bilişim - Teknoloji

Nokia’nın yılan oyunu Facebook’a geliyor!

1488131352_snakenokia3310.jpg

Nokia’nın altın dönemlerinin en popüler oyunlarından biri Facebook’a gelecek!

Nokia‘nın altın döneminin en popüler oyunlarının başında gelen Snake oyunu Facebook Messenger‘la yeniden hayat bulacak. Piyasaya tekrar dönen Nokia markasının altın döneminde Nokia telefon sahiplerinin vazgeçilmez oyunlarından olan saatlerce kesintisiz oynanan Snake oyunu Facebook Messenger‘a geliyor.

Nokia‘dan gelen açıklamaya göre önceden basketbol ve futbol oyunlarında olduğu gibi Snake oyunu da Facebook Messenger‘da oynanabilecek. Daha hakkında pek bilgi olmasa da şimdiden heyecan yaratan haber Nokia cephesinden geldi. Şuanlık Facebook tarafından hiçbir açıklama yok ancak Nokia gibi bir markanın böyle bir açıklamayı boşuna yapmayacağını düşünüyoruz.

Oyunun nasıl oynanabileceği hakkında da soru işaretleri var ama bizim bu konuyla ilgili bir tahminimiz var. Önceki basketbol ve futbol oyunlarından yola çıkarak oyunun bir emojiye tıklanarak oynanması ve bu emojinin de tabiki yılan emojisi olması bekleniyor. Henüz oyunla ilgili pek bir bilgi yok ancak ilerleyen günlerde yeni bilgiler gelecektir. 

Yorum Yaz

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1.473 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

İxirweb , internetin ixirli dünyasına açılan kapıdır.
En son haberleri ixirweb'den okuyabilir , takip edebilir. Aklınıza takılan soruları soru-cevap sayfamızdan sorabilir ve cevabını alabilirsiniz. Ayrıca sizde ixirli bilgilerinizi forumda paylaşabilirsiniz.

Copyright © 2015 Tüm Hakları Saklıdır

To Top
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com