Oyun

Nvidia Shield için New Super Mario Bros. geliyor!

1485756840_mario.png

Nintendo, Switch konsoluna güç veren Nvidia’ya kıyak çekmeye hazırlanıyor. Nvidia Shield için New Super Mario Bros. oyunu yakında gelebilir!

Nintendo, Switch‘in donanım bölümünü Nvidia‘ya emanet etmişti. Nvidia’nın özelleştirilmiş Tegra işlemcisi ile gelecek olan Nintendo Switch için geri sayımın başladığı bugünlerde, Nintendo’nun Nvidia’ya bir kıyağının olduğu ortaya çıktı. Nvidia’nın oyun konsolu olan Nvidia Shield için Nintendo’nun Mario oyunu geliştirdiği söylentileri kulaktan kulağa yayıldı.

Nintendo Switch özellikleri için tıklayın

Aktarılan bilgilere göre; Nvidia Shield için New Super Mario Bros. oyunu ilerleyen aylarda uygulama mağazasında yer alacak. Ancak bu oyun Çin‘e özel olacak. Nvidia Shield için New Super Mario Bros.‘un nasıl bir oyun olacağı bilinmiyor. Ancak tahminler New Super Mario Bros.’un Nintendo DS veya Wii sürümünün iyileştirilmiş grafiklere sahip bir portu olacağı yönünde.

Nintendo’nun kendi IP’lerini farklı platformlara sunmama inadını Super Mario Run ile kırdığını göz önünde bulundurursak bu iddianın doğru olma payı çok yüksek görünüyor. Nintendo Switch’in çıkışında Super Mario Odyssey‘i yayınlayamayacak olan Nintendo, farklı platformlara yönelerek erkenden gelir elde etmeyi hedefliyor olabilir.

Yorum Yaz

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1.468 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

İxirweb , internetin ixirli dünyasına açılan kapıdır.
En son haberleri ixirweb'den okuyabilir , takip edebilir. Aklınıza takılan soruları soru-cevap sayfamızdan sorabilir ve cevabını alabilirsiniz. Ayrıca sizde ixirli bilgilerinizi forumda paylaşabilirsiniz.

Copyright © 2015 Tüm Hakları Saklıdır

To Top
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com