Akıllı Telefonlar

One M8 İçin Marshmallow Geliyor

htc-one-m8-duo-kamera-sdn

Tayvanlı akıllı telefon üreticisi HTC, geçtiğimiz yılın amiral gemi modeli olan One M8 için Android 6.0 Marshmallow güncellemesinde sona yaklaştı.

Akıllı telefon piyasasının en çok tercih edilen işletim sistemlerinden birisi olan Android, 6.0 Marshmallow sürümüne geçtiğimiz günlerde kavuşmuştu. Akıllı telefon üreticileri ise yavaş yavaş Android 6.0 Marshmallow yol haritalarını yayınlıyor.

HTC One M8 İçin Android 6.0 Marshmallow Güncellemesi Yakında Geliyor

Ortaya çıkan belgelere göre oldukça zor günler geçiren HTC, Android 6.0 Marshmallow güncellemesi konusunda müşterilerini mağdur etmeyecek gibi gözüküyor.

Çok hızlı bir şekilde Android 6.0 Marshmallow güncellemesini sunacağını açıklayan HTC’nin son olarak bugün ise One M8 Marshmallowgüncellemesi Bluetooth SIG kayıtlarında ortaya çıktı.

One M9 ve One M8 modellerine 2015 yılının sonuna kadar güncellemeyi sunacağını açıklayan Tayvanlı üretici HTC, One M8 için Android 6.0 Marshmallow güncellemesine 28 Ekim tarihinde sertifika almış.

Ortaya çıkan bu sertifika, HTC’nin iddia ettiği üzere, çok yakında güncellemeyi One M9 ve One M8 modellerine göndereceğini gösteriyor. Yeni gelişmeler yaşandıkça sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

Yorum Yaz

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1.468 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

İxirweb , internetin ixirli dünyasına açılan kapıdır.
En son haberleri ixirweb'den okuyabilir , takip edebilir. Aklınıza takılan soruları soru-cevap sayfamızdan sorabilir ve cevabını alabilirsiniz. Ayrıca sizde ixirli bilgilerinizi forumda paylaşabilirsiniz.

Copyright © 2015 Tüm Hakları Saklıdır

To Top
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com