Akıllı TelefonlarAndroid

One M9 için Android 6.0 Bugün Geliyor!

HTC’nin amiral gemisi modeli One M9 için Android 6.0 Marshmallow güncellemesinin dağıtımına bugün başlanacak. Peki, güncelleme ülkemize ne zaman gelecek?

Aralık ayının başında HTC’nin Android 6.0 Marshmallow güncelleme takvimi sızmıştı. Bu takvimde firmanın amiral gemisi unvanını taşıyan One M9 modelinin 2015 yılı bitmeden Android 6.0 Marshmallow güncellemesini alacağı yer alıyordu. Sızıntılar doğru çıktı ve bugün HTC’den Mo Versi, Twitter üzerinden güncelleme ile ilgili müjdeyi verdi.

Mo Versi, One M9 için Android 6.0 Marshmallow güncellemesinin 24 saatiçerisinde dağıtıma başlayacağını Twitter üzerinden dile getirdi. Mo Versiayrıca, One A9 için Android 6.0.1 Marshmallow güncellemesinin de yine 24 saat içerisinde dağıtılacağını belirtti.

Güncellemenin dağıtımına ilk olarak hangi bölgeden başlayacağına dair henüz bir bilgi bulunmuyor. Ancak tahminlerimize göre One M9 için Android 6.0 güncellemesi Aralık ayı bitmeden Türkiye’de de indirime sunulacak.

Android 6.0 Marshmallow güncellemesinin dağıtım konusunda HTC‘nin rakiplerine göre bir adım önde olduğunu söylemek için henüz erken. Bakalım One M9 için Android 6.0 güncellemesi sorunsuz bir şekilde çalışacak mı?

İlgili Haberler
Akıllı Telefonlar

Galaxy Note 10 Plus tanıtıldı! Türkiye'de kaç TL'ye satılacak?

Akıllı Telefonlar

Huawei, Hongmeng OS için düğmeye bastı

Akıllı Telefonlar

Galaxy Note 10, 3 Farklı Renk Seçeneğine Sahip Olacak!

Akıllı Telefonlar

Yasaklar Huawei satışlarını etkiledi mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir