İlk olarak geçtiğimiz günlerde teknik özellikleri ortaya çıkan OnePlus X modelinin tanıtım tarihi ve fiyatı da bugün ortaya çıktı. İşte OnePlus X fiyatı

OnePlus 2’nin mini versiyonu olarak görülen OnePlus X’in teknik özelliklerini sizlerle paylaşmıştık. Bugün cihazın 29 Ekim‘de tanıtılacağını belirten bir görsel ortaya çıktı.

OnePlus X Teknik Özellikleri!

OnePlus X modelinde 5 inç boyutunda Gorilla Glass 3 korumaya sahip Full HD ekranlı cihazda Force Touch olarak bilinen Synaptics ClearForce teknolojisi bulunuyor. Cihazda 2.2 GHz frekansında çalışan sekiz çekirdekli Cortex-A53 mimarisine sahip MediaTek MT6795 işlemcibulunuyor. PowerVR G6200 grafik birimine sahip OnePlus X üzerinde 2GB bellek ve 2450 mAh batarya bulunuyor. Ayrıca cihazda 13MP arka ve 8MP ön kamera yer alıyor.

OnePlus X Fiyatı!

Fiyat konusunda ise Çinli Weibo‘da yapılan sızıntılar cihazın 220$ fiyat etiketine sahip olacağını belirtiyor. Buda cihazın dünya genelinde 1000 TL- 1200 TL fiyat bandına konumlandırılacağına işaret ediyor. Bakalım OnePlus X Türkiye’de satışa sunulacak mı?