Paramount+, The Roku Channel’a geliyor!

0
2

Set üstü kutu üreticisinin bugün yaptığı duyuruya göre, akış hizmeti Paramount + bu ayın ilerleyen saatlerinde The Roku Channel’a premium bir seçenek olarak geliyor. The Roku Channel’a aşina olmayanlar için ücretsiz eğlence kanalı çoğu akış cihazında (Apple TV hariç) bulunur ve Showtime, Starz, AMC+ ve daha fazlası gibi premium eklenti servislerinden oluşan bir menü sunar.

Karışıma Paramount+ eklemek, Roku Channel kullanıcılarına, canlı NFL oyunları ve yerel pazarlarındaki çoğu normal ve sezon sonrası oyunlar dahil olmak üzere CBS Sports aracılığıyla canlı sporlara erişim sağlayacaktır. Uluslararası futbol taraftarları, UEFA kulüp müsabaka maçlarını, Avrupa Ligi ve Dünya Kupası eleme maçlarını ve diğer canlı maçları canlı olarak izleyebilecekler. Ve elbette, kullanıcılar Evil ve The Good Wife gibi popüler CBS şovlarının yanı sıra bir dizi orijinal Star Trek serisi de dahil olmak üzere bir dizi başka içeriğe erişebilecekler.

Tamamen doymuş akış evreninde, Paramount+ hala nispeten yeni bir oyuncu. (hizmet, Mart ayında CBS All-Access’ten yeniden markalandı.) Ancak daha önce ViacomGlobal olarak bilinen şirket, acemi yayıncıya çok fazla içerik yükledi. Ayrıca T-Mobile ve Xbox Game Pass kullanıcıları için ücretsiz denemeler sunarak hedef kitlesini büyütmeye çalıştı. Bu tür çabalar meyvesini vermiş gibi görünüyor: Paramount+ bu Mayıs ayında 40 milyon aboneye ulaştı ve onu Hulu ve HBO Max’in ABD abone tabanıyla aynı lige yerleştirdi.

İçerik teklifleri söz konusu olduğunda, Roku Kanalı aracılığıyla Paramount+’ya kaydolmak ile yayıncının bağımsız uygulamasını akış cihazınıza indirmek arasında hiçbir fark yoktur. Paramount + için fiyat katmanları, reklam destekli sürüm için aylık 4,99 ABD Doları ve reklamsız sürüm için aylık 9,99 ABD Doları olan Roku Kanalı’nda da aynıdır. Bununla birlikte, Roku Kanalında Paramount + için yedi günlük ücretsiz bir deneme var ve bu, hizmeti denememiş kullanıcılara tekliflerini deneme şansı verecek.

Daha fazla haber ve bilgi için facebook sayfamızı veya web sitemizi takip edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın