Oyun

PlayStation Plus’ın Haziranda Vereceği Oyunlar Belli Oldu

Sony, PlayStation Plus abonelerine her ay 2 oyunu ücretsiz olarak sunuyor. Sony, bu ayın oyunlarını  Star Wars Battlefront II ve Call of Duty: WWII olarak belirledi. PlayStation Plus kullanıcıları, abonelikleri devam ettikçe oyundan yararlanabilecek.

Sony, PlayStation kullanıcılarına PlayStation Plus adında ücretli bir abonelik servisi sunuyor. PlayStation Plus abonelerine, her ay Sony tarafından 2 adet oyun ücretsiz olarak veriliyor. Bunun dışında da çevrimiçi oyunlara katılma gibi avantajlar sunan hizmet, konsol kullanıcılarından çok büyük ilgi görüyor. Sony, bu kapsamda aboneliğin bir parçası olarak gelecek ay kullanıcılara ücretsiz olarak sunulacak oyunları açıkladı.

Yaz döneminin gelmesiyle birlikte daha ilgi çekici oyunlar sunduğu bilinen Sony, bu ay da adeta bombayı patlattı. Star Wars Battlefront II ve Call of Duty: WWII olmak üzere iki yüksek kaliteli oyun, PlayStation Plus kullanıcıları tarafından ücretsiz olarak indirilebilecek. Kullanıcılar kütüphanesine ekledikleri oyundan PlayStation Plus abonelikleri devam ettiği sürece yararlanabilecek.

İlgili Haberler
Oyun

Google Stadia yöneticisi merak edilen soruyu yanıtladı

Oyun

67 yaşındaki adam, Pokemon GO oynarken öldü

Oyun

Mobil için en iyi Batman oyunları!

Oyun

The Division'un geleceği tartışılıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir