Oyun

PS4 konsolların en büyük eksiği gideriliyor!

ps4-sistem-guncellemesi-450-01.jpg

Sony PlayStation 4 sistem yazılımı 4.50 güncellemesiyle birlikte, oyun konsolu sahiplerinin özellikle beklediği önemli bir özellik sonunda kullanıcılara sunuluyor.

Sony PlayStation 4 oyun konsolları 2013’te gerçekleştirdiği çıkış sonrasında 50 milyondan fazla satma başarısı gösterdi. Öte yandan bu konsollar çıktığından bu yana kullanıcıların büyük bir problemi vardı. Sonunda şirket bu sorunu ortadan kaldırıyor!

PlayStation 4 Pro inceleme

PlayStation 4 Pro inceleme ile karşınızdayız. Uzun süredir merak edilen, Sony’nin ara nesil…

Sony PlayStation 4 harici depolama desteği sunacak!

Şu anda piyasada PlayStation 4, PlayStation 4 Slim ve PlayStation 4 Pro modelleri bulunuyor ve sunulan en fazla dahili depolama kapasitesi 1 terabayt (TB). Oyunların ise en az 25-30 gigabayt (GB), depolama alanı gerektirdiğini düşünürsek dahili alanı birkaç oyunla kısa sürede doldurmak işten bile değil.

Neyse ki Sony harici depolama desteği, özel duvar kağıtları ve PlayStation VR için 3D Blu-Ray desteği sunacak 4.50 sistem yazılımıyla depolama kapasitesi sorunlarını ortadan kaldırıyor.

Harici depolama desteğini ile USB 3.0 bağlantısı üzerinden sürücünüzü bağlayabilecek oyunları, uygulamaları ve eklentileri bu diske indirip kurabileceksiniz.  Ayrıca, dahili depolamanızdaki oyun ve uygulamaları da harici diskinize taşımanız mümkün. Harici depolamanızdaki içeriklerinize, PS4 ana ekranınızdan normal bir şekilde erişebilecek olmanız da güzel bir detay. Bu arada harici depolama için sunulan maksimum desteğin 8 TB olduğunu özellikle belirtelim.

PS4 için özel duvar kağıtları

Özel duvar kağıtları olarak, daha önce SHARE tuşu ile yakaladığınız görüntüleri PS4 ana ekranı için seçebileceksiniz. Ayrıca, SHAREfactory’nin Fotoğraf Modu’nu da aldığınız ekran görüntülerini düzenlemede kullanabilirsiniz.

sonraki

Yorum Yaz

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1.384 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

İxirweb , internetin ixirli dünyasına açılan kapıdır.
En son haberleri ixirweb'den okuyabilir , takip edebilir. Aklınıza takılan soruları soru-cevap sayfamızdan sorabilir ve cevabını alabilirsiniz. Ayrıca sizde ixirli bilgilerinizi forumda paylaşabilirsiniz.

Copyright © 2015 Tüm Hakları Saklıdır

To Top
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com