PUBG: New State bugün gelen Şubat güncellemesiyle yeni bir mod aldı. Buna ek olarak çok sayıda yeni içerik oyuna eklendi.

PUBG: New State adlı popüler oyunun Şubat güncellemesi bugün geldi. Beraberinde üç yeni silahla birlikte yeni ölüm maçı modu, iki silah özelleştirmesi, bir co-op canlandırma işlevi, hediye sistemi de dahil çok sayıda içerik getirdi. Bununla da sınırlı kalmayıp yapıma hata düzeltmeleri ve performans optimizasyonları da dahil oldu.

Bugünkü güncellemede yer alan en belirgin ekleme, Round Deathmatch adlı 4v4 ölüm maçı modu oldu. Yeni Arena haritasında iki takım mücadele ediyor. Buna ek olarak yedi maçtan dördünü kazanan ilk takım tüm kapışmayı kazanmış oluyor.

PUBG: New State, çok fazla içerik aldı

Yeni ölüm maçının yanı sıra, Team Deathmatch için çeşitli iyileştirmeler geldi. Geliştirici ekip İstasyon haritasını daha fazla alan sunacak şekilde yeniledi. Buna ek olarak Team Deathmatch’in arayüzü de yeni bir tasarıma sahip oldu. Yapıma MP5K, Crossbow ve DSR-1 gibi yeni silahlar eklendi.

Co-op şimdi, en fazla üç ekip üyesinin takım arkadaşlarını canlandırabileceği yeni bir diriltme sistemi sunuyor. Bugün, Survivor Pass Vol.4‘te oyuncular, kostümler ve karakter görünümleri kazanmak için hikaye görevlerini aldılar. Buna ek olarak Premium Pass için ödeme yapanlar da daha fazla ödül kazanıyor.

Tüm bu içeriklerle birlikte, iyileştirilmiş düşman işaretlemesi, yinelenen öğeleri düzelten QoL iyileştirmeleri ve optimizasyon gibi ele alınması gereken daha çok şey var. Sonuçta, PUBG: New State çıkalı daha bir yıl bile olmadı. Bu yüzden geliştirmeler bir süre daha devam edecektir. Yine de, Krafton‘un bu konuda ilgili davrandığını görmek oyuncuları mutlu ediyor.

pubg-new-state-yeni-mod-aldi
Yeni 4v4 Deathmatch modu

Daha fazla haber ve bilgi için facebook sayfamızı veya web sitemizi takip edebilirsiniz.