Oyun

Rainbow Six Siege ücretsiz oluyor!

rainbow-six-siege-ucretsiz-sdn.jpg

Rainbow Six Siege oynamak isteyenlere büyük bir müjdemiz var. Ubisoft yaptığı açıklama ile Rainbow Six Siege’in ücretsiz olacağını duyurdu. Peki, oyun ne zama ücretsiz oluyor?

Rainbox Six Siege satın almak istiyor ama öncesinde Oyunu denemek istiyorsanız, Ubisoft bu fırsatı ayağınıza getiriyor. Son zamanların en sağlam taktiksel FPS oyunlarından biri olan Rainbox Six Siege bu hafta sonu tamamen ücretsiz.

Rainbow Six’ten 200 bin dolarlık turnuva

Rainbow Six Siege için büyük ödüllü turnuva başlıyor. Dünyanın en iyi oyuncularının karşı karşıya…

Rainbox Six Siege hafta sonu ücretsiz

Ubisoft yaptığı bir duyuru ile, 2 Şubat – 5 Şubat tarihleri arasında Rainbox Six Siege‘in ücretsiz olarak oynanabileceğini ilan etti. Peki, Ubisoft blogu üzerinden yapılan açıklama hangi platformları içeriyor?

2-5 Şubat tarihleri arasında PC, PlayStation 4 ve Xbox One oyuncuları Rainbow Six Siege’i deneyebilecekler. Hatırlatmakta fayda var; oyunun konsol sürümlerinde Xbox Live ve PS Plus üyeliklerine ihtiyacınız var.

Bu hafta sonu aynı zamanda Rainbow Six Siege’in resmi espor turnuvası  Six Invitational da Twitch ve YouTube üzerinde izlenebilecek.

Yani, bu hafta sonu oyun dünyası Rainbow Six Siege konuşacak.

:: Oyunu denemeyi düşünüyor musunuz?

Yorum Yaz

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

1.468 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

İxirweb , internetin ixirli dünyasına açılan kapıdır.
En son haberleri ixirweb'den okuyabilir , takip edebilir. Aklınıza takılan soruları soru-cevap sayfamızdan sorabilir ve cevabını alabilirsiniz. Ayrıca sizde ixirli bilgilerinizi forumda paylaşabilirsiniz.

Copyright © 2015 Tüm Hakları Saklıdır

To Top
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com