Oyuncu ekipmanlarıyla her daim adından bahsettirmeyi başaran Razer, yine oyuncu camiasının yakından tanıdığı DeathAdder mouse’unu güncelledi. Bu sefer hem de ne güncellemek! 2006 yılından beri piyasaya güncellenmiş modelleriyle sürülmeye devam eden mouse, bu sefer DeathAdder Elite adıyla huzurlarınızda. Peki Razer DeathAdder Elite oyuncular için neler mi sunuyor?

Razer DeathAdder Elite özellikleri

Dünyanın en gelişmiş optik sensörüne sahip olduğu iddiasıyla tanıtılan DeathAdder Elite gerçek 16,000 DPI ve gerçek saniye başına 450 inç (IPS) taramayla e-Spor derecesinde bir sensörü kalbinde taşıyor. Dünyanın en hızlı sensörü yüzde 99.4’lük çözünürlük doğruluğu ile de göz dolduruyor.

Bu harika optik sensör dışında DeathAdder Elite farklı kılan şeyse Razer Mekanik Mouse Switch’leri kullanması. Tanınmış switch tedarikçisi Omron ile çalışan Razer bu sayede çabuk tepki veren ve 50 milyon tıklamaya dayanıklı olduğu belirtilen switch’lerle de yine oyunlarda bir adım önde olmanızı hedefliyor.

Tasarım olarak çok fazla değişim göstermeyen ve sağ elini kullanan oyuncuları hedefleyen DeathAdder Elite dokulu kauçuk yan tutma yerlerine sahip. 7 adet bağımsız olarak programlanabilir hızlı yanıt veren tuşlar, oyuncu sınıfı kaydırma tekerleği, 16.8 milyon özelleştirilebilir renk seçeneği sunan Razer Chroma ışıklandırma ve beklediğiniz gibi Razer Synapse uyumluluğu diğer detaylardan.

Razer DeathAdder Elite çıkış tarihi ve fiyatı

DeathAdder Elite Gaming Mouse, Ekim ayı içerisinde satışa çıkacakken ön sipariş süreci şimdiden başlamış durumda. Ürünün yurtdışı fiyatıysa 69.99 dolar yani yaklaşık 210 TL.

::Razer DeathAdder Elite almayı düşünüyor musunuz?

KAYNAK :