Razer’ın orijinal Viper’ı, 2019’da piyasaya çıktığında daha iyi bilinen ultra hafif oyun farelerinden biriydi ve şimdi nihayet rakiplerine ayak uydurmak için bir devam oyunu alıyor. Marka, ağırlığı 69 g’dan 58 g’a daha da azaltan ve temelleri iyileştiren bir Viper V2 Pro kablosuz fareyi piyasaya sürdü – bu, gelişmek için hassas, dokunmaya duyarlı girdilere ihtiyaç duyan e-spor oyuncuları ve meraklıları içindir.

Tasarım, adından da anlaşılacağı gibi inç başına 30.000 nokta çözünürlük vaat eden eşit derecede yeni bir Focus Pro 30K optik sensör etrafında dönüyor. Bildirildiğine göre yüzde 99,8 doğru ve izlemeyi yönlendirmek için AI kullanıyor. Hatta ilk Viper için “sadece” üç yükseklik için (izlemenin ne zaman başlayıp ne zaman duracağını belirlemek için) 26 seviye özelleştirmeniz var.

Viper V2 Pro ayrıca, yanlışlıkla çift tıklamaları ve geri dönme gecikmesini (istenmeyen giriş sinyallerini filtrelemek için bekleme) sona erdirdiği varsayılan üçüncü nesil optik fare anahtarlarını da sunar. Yaşam döngüleri de yaklaşık yüzde 25 daha uzundur, bu nedenle profesyonel bir oyuncuysanız fareleri o kadar hızlı çiğnemeyebilirsiniz. USB-C aracılığıyla şarj edebilirsiniz ve özel bir DPI düğmesi, yazılımı kullanmadan hassasiyeti ayarlamanıza olanak tanır.

Razer şimdi Viper V2 Pro’nun siyah beyaz versiyonlarını 150$’a, kutuda tutma bandı, şarj kablosu ve USB dongle genişletici ile satıyor. Bu, fiyatını Logitech ve SteelSeries gibi rakiplerden ultra hafif farelerle aynı hizaya getiriyor ve Razer markasına sadık olsanız da olmasanız da, onu uygun bir seçenek haline getirebilir.

Daha fazla haber ve bilgi için facebook sayfamızı veya web sitemizi takip edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın