Realme Narzo 50A Prime Yakında Piyasaya Sürülüyor:  Akıllı telefon üreticisi Realme, yakında yeni bir akıllı telefon olan Realme Narzo 50A Prime’ı piyasaya sürecek. Bu akıllı telefonun lansmanı ile ilgili şirketten herhangi bir bilgi gelmese de, sızıntılar yoluyla hakkında pek çok şeyin bilindiğini söyleyelim. Gelen haberlere göre Realme, bu akıllı telefonu şarj cihazı olmadan başlatabilir.

Realme Narzo 50A Prime  piyasaya sürülecek

Daha önce de söylediğimiz gibi bu akıllı telefonun lansman tarihi hakkında şirketten herhangi bir bilgi gelmedi. Realme Narzo 50A Prime’ın lansmanı, şirketin 29 Nisan’da Realme GT Neo 3’ün tanıtılabileceği bir lansman etkinliği düzenlediği gerçeğine göre tahmin ediliyor.

Şirketin bu akıllı telefonla birlikte Realme Narzo 50A Prime’ı da piyasaya sürmesi bekleniyor. Bu telefon Amazon’da listelenmiş olarak bulundu. Ayrıca birçok raporda bu telefonun 30 Nisan’da piyasaya sürülebileceği söyleniyor.

Bu akıllı telefon şarj cihazı olmadan piyasaya sürülecek 

Şirketin birkaç hafta önce bir blog gönderisinde, yaklaşmakta olan akıllı telefonu Realme Narzo 50A Prime’ın şarj cihazı olmadan piyasaya sürüleceğini açıkladığını söyleyelim. Realme böyle bir adım atan ilk şirket değil. Apple ve Samsung’un da bunu yaptığını bilmelisiniz. Reality, kararlarının arkasında çevrenin korunmasına yönelik farkındalıklarının olduğunu söylüyor.

Realme Narzo 50A Prime’ın Özellikleri 

Bu Realme akıllı telefonun Hindistan’da lansmanı hakkında herhangi bir bilgi gelmedi ancak bu akıllı telefon Endonezya’da piyasaya sürüldüğü için özellikleri tahmin edilebilir. Realme Narzo 50A Prime’da 6,6 inç IPS LCD ekran, Full HD+ çözünürlük, 20:9 en boy oranı, 180Hz dokunmatik örnekleme hızı ve 60Hz yenileme elde edebilirsiniz.

Bu Realme akıllı telefon, 50MP ana sensör, 2MP makro kamera ve 2MP portre sensörü içeren üçlü arka kamera kurulumuyla gelebilir. Bunda ayrıca bir 8MP selfie kamerasına sahip olacaksınız. Bataryadan bahsedecek olursak bu telefon 5.000 mAh batarya ve 18W hızlı şarj desteği ile gelebilir. Ancak hızlı şarj cihazını ayrıca satın almalısınız.

Daha fazla haber ve bilgi için facebook sayfamızı veya web sitemizi takip edebilirsiniz.