Yayınlandığı andan itibaren beğeniyle izlenen Netflix’in en pahalı yapımı Red Notice’in devam filmiyle ilgili ilginç bir iddia ortaya atıldı.

Dünyanın en büyük içerik platformlarından birisi olan Netflix için geçtiğimiz yıl oldukça başarılı bir yıl oldu. Birçok büyük bütçeli dizi ve filmin yayıncılığını yapan platform, 5 Kasım 2021‘de Red Notice adlı filmi yayınlamıştı. Yayınlandığı günden bu yana oldukça beğeni toplayan film, sevenlerinin yüzünü güldürecek bir haberle geliyor.

Red Notice devam filmleri 2023’te Netflix’te

Netflix’in soygun temalı filmi Red Notice‘den sevindirici bir haber geldi. Proje hakkında bilgisi olan bir şirket olarak adlandırılan kaynaktan elde edilen bilgiye göre Netflix, Red Notice adlı yapımı devam niteliğindeki iki filmle birden platformuna getirecek. 2023 yılında gelecek iki yapım için yazar ve yönetmen Rawson Marshall Thurber, şimdiden iki film için kalemi eline almış durumda.

Yayınlandığı andan itibaren beğeniyle izlenen Netflix'in en pahalı yapımı Red Notice'in devam filmiyle ilgili ilginç bir iddia ortaya atıldı.

Oyuncu kadrosunda Gal Gadot, Dwayne Johnson ve Ryan Reynolds gibi yıldız isimlerin bulunduğu Red Notice, Netflix’ten açıklanan bilgiye göre yayınlandıktan 17 gün sonra toplam 328,80 milyon saat izlenerek en popüler yapım olmuştu. İddialara göre Thurber, yapılması beklenen 2 filminde de başroldeki yıldızlarının olmasını ilk kural olarak masaya koyuyor.

Red Notice, Piskopos rolündeki Gal Gadot’u yakalamak için Ryan Reynolds’un hayat verdiği sanat hırsızı Booth ile birlikte çalışan Dwayne Johnson’un canlandırdığı FBI ajanı Hartley’i konu alıyor. Film, Netflix’in 200 milyon dolar ile şu ana kadar yayınladığı en büyük bütçeli yapım unvanını taşıyor. Görünen o iki devam filmleri de bu bütçelerde seyredecek.

Öyle ki oyuncular da yapımdan dudak uçuklatan ücretler kazanacak. Gal Gadot ve Ryan Reynolds, ilk filmden 20 milyon dolar kazanmıştı. Dwayne Johnson, filmin yapımcı tarafında da yer aldığı için çok daha fazla kazandı. Filmin yazar ve yönetmen koltuğundaki Rawson Marshall Thurber da yapımdan 10 milyon dolar kazandı.

Daha fazla haber ve bilgi için facebook sayfamızı veya web sitemizi takip edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın