Bir sızıntı kaynağı Redmi K50 Gaming modelinin teknik özellikleri hakkındaki bazı detayları açıklığa kavuşturdu. İşte cihazın özellikleri…

Şubat 2021‘de Redmi, Çin’de Redmi K40, K40 Prov ve K40 Pro+ adlı telefonlarını tanıttı. Bu nedenle, şirketin önümüzdeki ay Çin’de birden fazla Redmi K50 modelini tanıtabileceği öngörülüyor. DCS yakın zamanda yeni bir Weibo gönderisi paylaştı. Buna göre, K50 serisi Redmi K50, K50 Pro ve K50 Gaming adlı üç modelle geliyor.

Sızıntı kaynağı, Redmi K50 üçlüsünün yana bakan parmak izi tarayıcı ile geldiğini belirtti. Önceki raporlar, bu modellerin bir OLED ekrana sahip olacağını iddia etmişti. Söylentiyi yayan kişi, ekran içi parmak izi tarayıcısına sahip başka K50 serisi modeli olduğunu sözlerine ekledi. Buna ek olarak, Redmi’nin şu anda kısaltılmış L16 / L16U model numaralı yeni bir telefonu test ettiğini açıkladı.

Redmi K50 Gaming özellikleri

Başka bir sızıntı kaynağı, Redmi K50 Gaming modelinin özellikleri hakkında önemli bilgiler paylaştı. Bu noktada, cihazın 162 x 76.8 x 8.45mm ölçülerinde ve 210 gram ağırlığında olduğunu ortaya çıkardı. Ekran tarafında da 6.67 inç Full HD+ çözünürlüklü OLED kavisli ekran paneliyle geldiğini belirtti.

Bir sızıntı kaynağı Redmi K50 Gaming modelinin teknik özellikleri hakkındaki bazı detayları açıklığa kavuşturdu. İşte cihazın özellikleri...

Kamera tarafında ön kamerasının 16 Megapiksel olduğunu açıklığa kavuşturdu. Buna da arka tarafta 48 Megapiksel ya da 64 Megapiksel ana kamera eşlik ediyor. Ek olarak 13 Megapiksel ve 2 Megapiksel olarak üçlü kamera kurulumuyla geliyor.

Akıllı telefon gücünü Snapdragon 8 Gen 1 işlemcisinden alması beklentiler dahilinde yer alıyor. Batarya tarafında da 4.700 mAh pil kapasitesi ihtimali var. Bunu da doldurmak için 120W hızlı şarj kullanacağı iddiası ortada dolaşıyor. Bunun yanı sıra, şirketin cihazın biraz daha düşük güçlü bir yonga setiyle donatılmış bir varyantını da piyasaya sürme ihtimali mevcut.

Daha fazla haber ve bilgi için facebook sayfamızı veya web sitemizi takip edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın