Rockstar, Grand Theft Auto VI sızıntısını doğruladı!

0

Grand Theft Auto VI sızıntısı gerçek gibi görünüyor. Rockstar Games, bir tweet ile sızıntının gerçekliğini doğruladı ve bir bilgisayar korsanının bir sonraki Grand Theft Auto oyununun erken geliştirme görüntüleri de dahil olmak üzere gizli verileri çaldığını belirtti. Firma, GTA Online gibi geliştirme veya canlı hizmetlerde uzun vadeli herhangi bir hasar öngörmedi, ancak gelecekteki oyunun ayrıntılarının bu şekilde paylaşılması ile hayal kırıklığına uğradı.

Rockstar, Grand Theft Auto VI sızıntısını doğruladı!- ixirweb.com

Rockstar, yakında başka bir güncelleme sözü verdi ve GTA VI’nın oluşturulmasının planlandığı gibi devam edeceğini söyledi. Oyun yapımcısı daha fazlasını paylaşmadı. Bilgisayar korsanının ise orijinal Telegram kanalı kayboldu.

Sızıntı benzeri görülmemiş ve GTA VI’nın çok erken bir yapısının 90 videosunu içeriyordu. Klipler, Temmuz ayında Vice City’ye dönüşün yanı sıra Bonnie ve Clyde benzeri bir erkek ve kadın kahraman çiftine işaret eden söylentileri doğruluyor gibi görünüyor. Ayrıca, geliştirilmiş animasyonlardan bir soygun sistemine kadar bir dizi işlevsel yükseltme var gibi görünüyor.

GTA VI malzemesi çok fazla zarar vermeyebilir, çünkü bitmiş ürün çok daha parlak olacaktır. Ancak, GTA Online için herhangi bir kodun, bilgisayar korsanlarının güvenlik açıklarından yararlanmasını kolaylaştırabileceği ve aksi takdirde oyunu diğer oyuncular için kötüleştirebileceği endişesi var.

Daha fazla haber ve bilgi için facebook sayfamızı veya web sitemizi takip edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın