‘Roller Champions’ 21 Haziran’da Switch ve Epic Games Store’a geliyor

0
2

Ubisoft, uzun süredir ertelenen spor oyunu Roller Champions’ı geçen ay PC, PlayStation ve Xbox’ta yayınladı ve Nintendo Switch oyuncuları mücadeleye katılmak üzere. Nintendo Life tarafından tespit edilen bir Birleşik Krallık eShop listesi, ilk olarak oynaması ücretsiz oyunun 21 Haziran’da hibrit konsolda yayınlanacağını belirtti. Yayıncı, Disco Fever adlı yeni bir sezonun aynı gün başlayacağını duyurdu ve oyunun Switch ve Epic Games Store’da satışa sunulacağını belirtti.

Bununla birlikte, Roller Champions,her iki platformun da Kuzey Amerika’daki vitrininde listelenmemektedir. Yine de Yeni Zelanda eShop’tan indirilebilir.

Ubisoft PC, PlayStation ve Xbox çıkış tarihini duyurduğunda, Stadia ve Amazon Luna sürümleriyle birlikte bir Switch sürümünün yolda olduğunu söyledi. Görünüşe göre Roller Champions bu bulut oyun platformlarına daha sonra gelecek.

Her halükarda, top ile roller-derbi oyunu bu hafta ücretsiz oynanabilen cephede sert bir rekabete sahip olacak. Fall Guys: Ultimate Knockout ayrıca 21 Haziran’da Switch, Xbox ve Epic Store’a ücretsiz bir başlık olarak gelecek.

Daha fazla haber ve bilgi için facebook sayfamızı veya web sitemizi takip edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın