Akıllı Telefonlar

Samsung Galaxy Fold ile ilgili beklenen haber geldi

Katlanabilir telefon hamlesi ile dikkatleri üzerine çeken Samsung, Galaxy Fold modeli adına yaptığı çalışmalardan henüz istediğini alabilmiş değil. Kullanıcılarından biraz daha zaman isteyen Samsung, kendi hatasını telafi etmeye ve mükemmel bir dönüş yapmaya hazırlanıyor.

Samsung Galaxy Fold ne zaman çıkacak?

Aylardır test sürecinde olan Samsung Galaxy Fold, daha önce yaşanan ekran problemi yüzünden çıkışını tam olarak yapamamıştı. Güvenilir kaynaklardan gelen haberlere göre Samsung’un yeni modeli, son testlerden de başarı ile geçti.

Yeniden dizayn edilmiş olan Samsung Galaxy Fold, geçen hafta Hindistan’da görülmüştü. Samsung markasında çalışan bir yönetici, Galaxy Fold’un hazır olduğunu ifade ettiMenteşe geliştirme ve ekran düzeltme işlerine odaklanmış olan telefon firması, Huawei cephesine ait olan Mate X’in de ertelenmesine sebep olmuştu.

İlgili cihazın son testleri geçmesi, yakın bir zamanda tekrar lansmanlarda ve raflarda boy göstereceğini işaret ediyor. “Samsung Galaxy Fold ne zaman çıkacak?” sorusunun cevabı ise henüz belli değil.

İlgili Haberler
Akıllı Telefonlar

Galaxy Note 10 Plus tanıtıldı! Türkiye'de kaç TL'ye satılacak?

Akıllı Telefonlar

Huawei, Hongmeng OS için düğmeye bastı

Akıllı Telefonlar

Galaxy Note 10, 3 Farklı Renk Seçeneğine Sahip Olacak!

Akıllı Telefonlar

Yasaklar Huawei satışlarını etkiledi mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir