Güney Koreli üreticisi Samsung’un 18.4 inçlik devasa ekrana sahip tableti Galaxy View sızıntı görsellerle karşımıza çıktı. İşte yeni sızıntılarla birlikte Galaxy View.

Güney Koreli üretici Samsung’un ilk olarak IFA 2015 kapsamında sinyallerini verdiği devasa ekrana sahip tableti Galaxy View, yeni sızıntılarla karşımızda. Daha önceleri teknik özellikleri ile haberlerimize konuk olan devasa tablet Galaxy View, bu sefer tasarımıyla karşımızda.

the-samsung-galaxy-view-3

Yeni Galaxy View Sızıntı Görselleri

18.4 inç büyüklüğünde bir ekrana sahip olan Galaxy View ilk olarak IFA 2015 kapsamında karşımıza çıkmış ve sonrasında GFXBench kriter testinde bizlere göz kırpmıştı. Exynos 7580 işlemci ile gelecek olan Galaxy View 18.4 inçlik ekranda Full HD çözünürlük sunacak.

the-samsung-galaxy-view-2

Tasarım tarafında ise oldukça başarılı gözüken Galaxy View, büyük boyutlarından ötürü arka tarafında bir tutma yeri ile geliyor. Kullanıcılarınkolayca taşımaları için düşünülen bu parça ayrıca tableti ayakta tutabiliyorveya yere koyduğunuzda tabletin size doğru eğimli durmasını sağlıyor.

iPad Pro ve Surface Pro 4 ile birlikte oldukça kızışan büyük ekranlı tabletpazarında bakalım Samsung Galaxy View ile hangi konumda yer alacak, hep beraber bekleyip göreceğiz.