Samsung’un Galaxy S6 Edge modelinin Iron Man versiyonu ile başlayan Marvel ortaklığı devam ediyor. Yeni sızıntılar ise Ant-Man’i işaret ediyor.

Güney Koreli üretici Samsung, bu yıl Marvel ile anlaşma yaparak ilk baştaAvengers: Age of Ultron filmine yönelik şarj platformları ve kılıflar gibi aksesuarlar hazırlamış ardından da Iron Man temalı sınırlı sayıda üretilenGalaxy S6 Edge modelini piyasaya sunmuştu.

Samsung Galaxy S6 Edge+ Ant-Man ile Gelecek

Ortaya çıkan yeni bilgiler ise Samsung’un Marvel ile başlayan bu ortaklığını devam ettirmek istemesi ve sıradaki kahramanın Ant-Man olması için görüşmelerin yapıldığı. Oldukça iyi bir hasılat elde eden Ant-Man filmi görünen o ki önümüzdeki günlerde kendisine özel bir Galaxy S6 Edge+sürümüne sahip olacak.

Özel sürüm, Iron Man sürümünde olduğu gibi süper kahramana özgü renklerden oluşacak ve Ant-Man’e özel bir arayüz, duvar kağıdı, tema, zil sesleri gibi özgün içeriklere sahip olacak.  Modelin teknik özellik tarafında ise herhangi değişiklik söz konusu değil.

Fiyat tarafında ise 2500 dolar sevisinde yer alacak olan özel sürüm, sınırlı üretim olmasından ötürü sonrasında kat kat değerlenebiliyor. Zira Iron Manversiyonunun eBay üzerindeki 10000 dolara kadar varmıştı.