Samsung’un 10 Ağustos Unpacked etkinliğinden ne beklenir?

0
2

Samsung, 10 Ağustos’ta bir sonraki Unpacked canlı yayınını düzenliyor ve beklentiler yükseliyor. Şirket, yeni katlanabilir telefonları, akıllı saatleri ve kulaklıkları tanıtmak için önceki yaz etkinliklerini kullandı ve şirket 2022’de tekrarını doğruladı.

Unpacked nasıl izlenir?

Samsung’un duyurularını takip etmek kolay olacak. Şirket, Unpacked’i 10 Ağustos’ta saat 9’da canlı yayınlayacak. Samsung’un web sitesinde izleyebilirsiniz ve genellikle markanın YouTube kanalında bir yayın bulacaksınız.

Galaxy Z Fold 4

Samsung Galaxy Z Fold 4 leak

Galaxy Z Fold 3 neredeyse bir yaşında, bu yüzden muhtemelen bir güncellemeden kaynaklanıyor – ve Samsung’un kendi Unpacked teaser’ları bir güncellemenin geleceğini ima ediyor. Bununla birlikte, bir Z Fold 4’ün büyük bir revizyonu temsil etmesini beklemeyiz. Sızıntılar doğruysa, yeni model, katlanabilir çerçevenin iyileştirilmesini temsil edecek.

OnLeaks ve Smartprix’in yanı sıra Evan Blass ve 91Mobiles tarafından paylaşılan işlenmiş görüntüler, Galaxy Z Fold 4’ün serinin telefon-tablet formülünü S22 Ultra’nın tasarım öğeleriyle birleştireceğini gösteriyor. Ultra benzeri arka kamera darbeleri ve hafifçe ayarlanmış boyutlar elde edersiniz. İşlevsel değişiklikleri dışlayacağımızdan değil. Leaker Ice Universe, örneğin Z Fold 4’ün daha az belirgin ekran kırışıklarına sahip olacağını iddia ediyor.

Performans yükseltmeleri, öngörülebilirse daha önemli olabilir. Ünlü sızdırıcı Yogesh Brar, Z Fold 4’ün 12GB veya 16GB RAM ile eşleştirilmiş yeni Snapdragon 8+ Gen 1 yongasını kullanacağını söylüyor. Yükseltilmiş 50 megapiksel ana arka kameranın yanı sıra kamera içinde çok daha keskin 16 megapiksel ekran altı göreceksiniz. Arkada tanıdık 12MP ultra geniş ve 3X zoom sensörleri ve 10MP dış selfie atıcı bekleyebilirsiniz. Yine de depolama konusunda bir anlaşmazlık var. Brar, Z Fold 4’ün 256 GB alanla başlayacağını iddia ederken, Evan Blass 128 GB’lık bir sürüme referanslar keşfetti.

Bu depolama sorusu fiyatı etkileyebilir. YouTuber Jon Prosser ve diğerleri, Galaxy Z Fold 4’ün 26 Ağustos’ta mağazalara ulaşacağına inanırken, cihazın ne kadara mal olacağı belli değil. 128 GB’lık bir varyant, selefinin 1.800 dolarından daha düşük bir başlangıç ​​fiyatına yol açabilir. Sadece 512 GB’ın ötesinde depolama seçeneklerinden bahsedilmediği geçen yıldan daha yüksek kapasiteler beklemeyin.

Galaxy Z Flip 4

Bir sonraki Galaxy Z Flip’te daha da az gizem var. Samsung’un Unpacked etkinliğine ilişkin teaser videosu, kapaklı telefonun yeni bir versiyonunu çok net bir şekilde gösteriyor, bu yüzden Z Flip 4’ün selefine kıyasla ne sunacağı gerçekten sadece bir soru.

Büyük bir yeniden tasarım beklemeyin. OnLeaks ve Evan Blass görüntüleri (artı kaldırılmış bir TechTalkTV videosu) doğruysa, Galaxy Z Flip 4 benzer arka kameralara, biraz daha büyük bir dış ekrana ve farklı renklere sahip Flip 3’ün neredeyse bir karbon kopyası. Bu mutlaka bir sorun değil, ancak yepyeni bir görünüm arıyorsanız hayal kırıklığı yaratabilir. Fold 4’ün daha az belirgin ekran kırışıklığı da devam edebilir.

Söylentilere göre, kaputun altındaki yükseltmeler Fold 4’ünkilerden daha incelikli olacak. Yogesh Brar, Z Flip 4’ün Snapdragon 8+ Gen 1’e sıçrayacağını, ancak yine de 8 GB RAM, 256 GB’a kadar genişletilemez depolama ve 6,7 inç 120 Hz ekran içereceğini iddia ediyor. Daha büyük bir 3.700mAh pil (Flip 3’te 3.300mAh’a karşı) ve 25W şarj (15W’a karşı) elde edersiniz, bu nedenle Flip 4 daha uzun sürebilir. Önceki telefonun çift 12MP arka kamerası ve 10MP selfie kamerası yeni modele taşınacaktı.

Samsung, genellikle yeni Galaxy Z Flip ve Z Fold modellerini aynı anda piyasaya sürüyor ve Prosser, Flip 4’ün üst düzey muadili gibi 26 Ağustos’ta mağazalara ulaşacağını duydu. Eğer öyleyse, geriye kalan tek gizem maliyet olabilir. Flip 4’ün atalarının 999 dolarlık fiyatına sadık kalacağı kesin değil. Yine de 128 GB’lık bir model varsa, en son cihazın çok daha pahalı olmasını beklemeyiz.

Galaxy Watch 5 and 5 Pro

Galaxy Watch 4, Wear OS’ye geçişi ve daha şık tasarımıyla Samsung’un akıllı saat stratejisinin yeniden canlandığını gösteriyor. Birkaç önemli değişiklikle bir Galaxy Watch 5 ailesini hazırladığına dair işaretler olduğu için şirket bu ivmeyi korumaya hevesli olabilir.

91Mobiles’ın paylaşılan görüntüleri gerçekse, Samsung daha modern görünümlü (hala lüks) Galaxy Watch 5 Pro lehine üst seviye Klasik modelini bırakacaktır. Önceki akıllı saatin tırtıklı çerçevesini alamayabilirsiniz, ancak Pro, çelik kasadan hafif ama güçlü titanyuma geçecektir. Samsung, daha fazla ipucu vermese de, Sağlık uygulamasında yanlışlıkla Pro adını ima etti.

Normal Galaxy Watch 5, büyük bir çıkış olmaz. Daha önce olduğu gibi aynı minimal, fitness odaklı tasarımı bekleyebilirsiniz. SamMobile, bilekliğin bir yıllık muadilinden yüzde 10 daha büyük bir pile sahip olacağına dair bir söylenti ortaya attı, ancak bunun daha uzun ömürlü bir saate dönüşeceği bilinmiyor. Samsung’un pil ömrünü etkileyebilecek yeni bir işlemci mi yoksa gövde sensörü mü uygulayacağı henüz belli değil.

Beklediğinizden daha fazla ödemek zorunda kalabilirsiniz. WinFuture’dan Roland Quandt, Haziran ayında, normal Galaxy Watch 5’in 40 mm Bluetooth modu için 300 € (yaklaşık 306 $) civarında başlayacağını ve 44 mm LTE ünitesi için 400 € (409 $) olacağını duydu. Titanyum, tarihsel olarak pahalı bir saat kasası malzemesidir ve bu, 5 Pro’nun fiyatını 45 mm Bluetooth modeli için yaklaşık 490 € (502 $) ve LTE eşdeğeri için 540 € (552 $) olarak yükseltir.

New Galaxy Buds Pro

Samsung Galaxy Buds 2 Pro leak

Temel Galaxy Buds 2, geçen yılki Unpacked’de gösterildi ve Samsung bunu daha üst düzey bir seçenekle takip edebilir. Evan Blass ve 91Mobiles, yakın zamanda Galaxy Buds 2 Pro olduğunu söyledikleri görüntüleri yayınladı.

Kozmetik olarak, gerçek kablosuz kulaklıklar, Ocak 2021’de tanıtılan mevcut Galaxy Buds Pro ile neredeyse aynı görünecekti. 9to5Google kaynakları, 24 bit ses desteğinin şüpheli derecede yararlı olacağını iddia ediyor ve daha büyük bir pilin mırıltıları var. Aksi takdirde, Samsung, tanıdık aktif gürültü iptali ve çoklu cihaz eşleştirme desteği ile güvenli oynayabilir.

Daha fazla ödemeye hazır olun. 9’a 5 perakende bahşişçi, Buds 2 Pro’nun 230 $ veya 30 $ daha fazlaya mal olacağını iddia ediyor. Bu, onları AirPods Pro (resmi olarak 249 $) gibi rakiplerinden daha uygun fiyatlı hale getirse de, Samsung’un kulak içi ürünleri için çok fazla tasarruf etmeyebilirsiniz.

joker karakterler

Samsung Galaxy Buds 2

Daha fazla haber ve bilgi için facebook sayfamızı veya web sitemizi takip edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın