Samsung Galaxy A52s, iki gün önce Güney Kore’de Android 12 güncellemesi almıştı. Şirket şimdi güncellemeyi Avrupa ülkelerine getirdi.

Samsung, çoğu üst düzey akıllı telefon ve tablet için Android 12 güncellemesi getirdi. Şimdi gözünü birinci sınıf orta sınıf cihazlara çevirdi. İki gün önce Güney Kore’de Galaxy A52s için Android 12 güncellemesini yayınladı. Bugün şirket, güncellemeyi Avrupa ülkelerine de getirdi.

Galaxy A52s 5G için Android tabanlı One UI 4.0 güncellemesi, A528BXXU1BUL7 donanım yazılımı sürümüyle geldi. Güncelleme şu anda Fransa, Lüksemburg, Polonya ve İsviçre taraflarında yayılıyor. Henüz ne zaman Türkiye‘ye geleceği konusunda bir açıklama yapılmadı. Yine de diğer Avrupa ülkelerinin yakın zamanda güncellemeyi alması beklentiler dahilinde yer alıyor. Bu güncelleme Android 12‘ye ek olarak Ocak 2022 güvenlik iyileştirmelerini de içeriyor.

Samsung Galaxy A52s, Android 12 aldı

Güncellemeyi cihazınızın Ayarlar bölümünden Yazılım Güncellemesi kısmına gidip İndir ve Yükle‘ye tıklayarak yeni güncellemeyi kontrol edebilirsiniz. One UI 4.0 güncellemesi, Galaxy A52s‘e yenilenmiş bir UI tasarımı getirdi. Renk Paleti özelliği, daha belirgin parlaklık, yeni widget stili, yeni bir widget seçici, geliştirilmiş karanlık mod ve daha fazla AoD seçeneği sunuyor.

Samsung Galaxy A52s, iki gün önce Güney Kore'de Android 12 güncellemesi almıştı. Şirket şimdi güncellemeyi Avrupa ülkelerine getirdi.

Samsung, bu güncellemeyle Bixby, Bixby Routines, Samsung Internet ve Samsung Keyboard’ın gelişmiş sürümlerini getirdi. Şirket ayrıca Android 12 güncellemesiyle Galaxy A52s‘in gizliliğini ve güvenliğini de iyileştirdi. Telefon artık kamera ya da mikrofon kullanıldığında gizlilik göstergelerini açıyor. Sistem genelinde kamera ve mikrofon erişimini etkinleştirmek ya da devre dışı bırakmak için hızlı ayar geçişleri yer alıyor. Bir de gizlilik panosu geldi.

Daha fazla haber ve bilgi için facebook sayfamızı veya web sitemizi takip edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın