OnePlus firması eşine az rastlanan bir kampanya başlattı. Kampanya çerçevesinde Samsung’un yeni amiral gemisi telefonlarından vazgeçenler OnePlus 2 kazanma şansına erişecek.

Kısa sürede akıllı telefon pazarının önemli isimlerinden biri olan OnePlusfirması benzerine az rastlanan bir kampanyaya imzasını attı.

OnePlus firması, Hope Phones için Samsung telefonunu bağışlayan 50 kişiye OnePlus 2 hediye edeceğini açıkladı.

Hope Phones ismini daha önce duymayanlar için ufak bir açıklamada bulunalım. Bu kuruluş bağışladığınız telefonları Afrika ve Asya’da bulunan fakir ülkelerdeki çeşitli yardım programları için işlevsel hale dönüştürüyor.

S6, S6 Edge, S6 Edge Plus, Note 5’i ver OnePlus 2’yi kazan!

OnePlus’ın bu kampanyaya katılma şartları ise son derece basit. Tabi öncelikli olarak Samsung’un S6, S6 Edge, S6 Edge Plus yada Note 5modellerinden birisine sahip olmanız gerekiyor. Sonrasında bu telefonuHope Phones sitesinden bağış yaparak buradan OnePlus 2 çekilişine katılabilirsiniz.

Bu kampanya sonucunda sadece 50 kişinin OnePlus 2 sahibi olabileceğini de tekrardan hatırlatalım.

Şunu da unutmamak gerek. Bu en nihayetinde bir hayır kampanyası.OnePlus firması sadece Hope Phones’a destek olmak, insanları telefon bağışına teşvik etmek için böyle bir yol seçmiş. Bakalım OnePlus 2kampanyası hedefine ulaşabilecek mi?