1 Kasım tarihinde düzenlenecek olan 2015 Genel Seçim sonuçlarını sitenizde canlı olarak yayınlayabilirsiniz. Peki, seçim sonuçları nasıl canlı yayınlanabilir?

Türkiye’nin gündemini 1 Kasım tarihinde düzenlenecek olan Genel Seçimuzun bir süredir meşgul ediyor. Farklı partilerin katılacağı Genel Seçim‘de hangi sonuçların çıkacağı merakla bekleniyor. Peki, seçim sonuçları nerden ve nasıl görüntülenecek? Synaps girişimi 2015 Genel Seçim sonuçlarınıinternet sitesi sahipleri için canlı yayınlama imkanı sunuyor.

Dakika dakika 2015 Seçim Sonuçları 

Seçim Synaps girişimi sayesinde sitenize 2015 seçim sonuçlarını script halinde ekleyebilirsiniz. Eklediğiniz bu script otomatik olarak yenilecek ve 2015 seçim sonuçlarını takipçilerinize canlı olarak aktaracak. SeçimSynaps, kullanılan oy, geçerli oy, katılı oranı açılan sandık sayısı, partilerin oy dağılımı, şehirlere göre oy dağılımı ve millet vekili sayısı gibi seçim sonuçlarını dakika dakika sunuyor.

Eğer internet sitenizde seçim sonuçlarını canlı yayınlamak istiyorsanız buradan ilgili sayfaya ulaşabilir ve script’inizi alabilirsiniz.

secim-sonuclari-1445854938