SiriusXM’in radyo uygulaması artık Comcast X1 kutularında ve akıllı TV’lerde mevcut

0
3

Comcast aboneleri artık SiriusXM uygulamasına Xfinity Flex akış cihazlarından ve XClass TV’den ve ayrıca canlı TV için Xfinity X1 hub’ından erişebilir. Uygulamayı, sesli kumandanıza “SiriusXM” diyerek veya cihazınızın uygulama listesinde arayarak çağırabilirsiniz.

Comcast, kullanıcılara X1 ve Flex cihazlarında NBC Peacock uygulamasına ücretsiz erişim sağlasa da, uygulamayı kullanmak için ücretli bir SiriusXM aboneliğine kaydolmanız veya mevcut aboneliğinizi kullanmanız gerekir. SiriusXM, yeni abonelerine en pahalı Platinum katmanı için ücretsiz üç aylık deneme sunuyor, ancak bundan sonra aylık 10,99 ABD doları fiyatını ödemeniz gerekecek.

Platinum katmanı, reklamsız müzik için 330, iki özel Howard Stern kanalı ve Conan O’Brien Needs a Friend, Comedy Gold Minds with Kevin Hart ve Freakonomics Radio gibi podcast istasyonları ile 425’ten fazla kanal içerir. Yalnızca akış için olan diğer iki abonelik paketi (arabada kullanım için değil) ayda 7,99 ABD Doları ve 4,99 ABD Doları tutarındadır, ancak daha sınırlı bir dizi istasyonla birlikte gelir.

Sudhir Muralidhar, Comcast’in uygulama ekosistemlerinden sorumlu başkan yardımcısı yaptığı açıklamada “X1, Flex ve XClass TV’de bugünün lansmanı ile müşterilerimiz artık SiriusXM’den en sevdikleri tüm müzik kanallarının, podcast’lerin, canlı haberlerin ve daha fazlasının keyfini evlerindeki en büyük ekranda, diğer tüm eğlenceleriyle birlikte sorunsuz bir şekilde entegre edebilirler.”dedi.

SiriusXM uygulaması, Comcast ile ortaklığından önce, en azından 2012’deki ilk Google TV platformuna kadar uzanan, akıllı ev cihazlarında kullanılabiliyordu. Şu anda buna Amazon, LG, Samsung ve Sony’den akıllı TV’ler de dahildir. Apple TV, Roku ve Xbox gibi akışı destekleyen cihazlar.

Daha fazla haber ve bilgi için facebook sayfamızı veya web sitemizi takip edebilirsiniz.