Güvenilir sızıntı yapan Evan Blass’tan (91Mobiles aracılığıyla) bir çift sızdırılmış görüntü, bize üçüncü nesil Motorola Razr’ın test modeli gibi görünen şeye ilk bakışı veriyor. Maven kod adlı cihazın arkasında özellikle iki yükseltilmiş kamera bulunuyor: 50MP f / 1.8 ana sensör ve makro ve ultra geniş çekimler için 13MP sensör.

Cihazın tamamen kapalı görüntüsünde, cihazın önceki yinelemelerinde “çenesini” veya dışa doğru uzanan dudağını kaybettiğini fark edeceksiniz. Cihazın hem modern versiyonundan hem de orijinal tasarımından farklı olarak, kapatıldığında kare bir şekil oluşturmak için kendi üzerine katlanıyor gibi görünüyor.

Blass ayrıca parmak izi sensörünün cihazın yan tarafında olması muhtemel olan güç düğmesine taşındığını da not ediyor. Motorola, daha önce 2019 Razr’ın çenesine parmak izi sensörünü yerleştirdi ve ardından 2020’de piyasaya sürdüğü 5G ile yükseltilmiş Razr için cihazın arkasına taşıdı. Her iki yerleşim de tam olarak ideal değildi — The Verge’in eski yönetici editörü Dieter Bohn, cihazın arkasına yerleştirilmesini “ulaşılması zor bir nokta” olarak nitelendirdi ve çenesine koyarak telefonu iki eliyle açmaya zorladığını söyledi.

Blass, Razr 3’ün FHD+ dahili katlanır ekran ve delikli 32MP selfie kamerası ile geldiğini söylüyor. (Cihazın iç ekranının görüntüsünü 91Mobiles adresinden görüntüleyebilirsiniz.) Motorola’nın Snapdragon 8 Gen 1 çip üzerinde sistem (SoC) ve bir “Plus” ile cihazın standart bir versiyonunu piyasaya sürdüğü söyleniyor. varyant, muhtemelen yükseltilmiş, ancak henüz bilinmeyen bir çip ile. Depolamaya gelince, 12 GB’a kadar RAM ve 512 GB’a kadar dahili depolama ile gelmesi gerekiyor.

Daha kutulu tasarımı ve çift kamera sensörleriyle Motorola, Samsung’un katlanabilir amiral gemisi Galaxy Z Flip 3 ile rekabet etmeye hazırlanıyor gibi görünüyor. İlk iki Razr yeniden başlatması pek etkileyici değildi – 2019 cihazı 1.499 $ fiyatla geldi. etiket ve topaklı bir ekran, gıcırtılı menteşe ve alt kamera gibi çeşitli kusurlar. Motorola’nın ikinci yinelemesi çok daha iyi değildi ve 5G’nin eklenmesi hala 1.399 dolarlık fiyatını haklı çıkarmadı.

Daha fazla haber ve bilgi için facebook sayfamızı veya web sitemizi takip edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın