ENYAQ COUPÉ iV tasarım eskizleri yayınlandı. ŠKODA’nın yeni elektrikli otomobilinin nasıl görüneceğine dair ipuçları ortaya çıktı.

ŠKODA, yeni ENYAQ COUPÉ iV aracını 31 Ocak’ta tanıtacak. İlerleyen haftalarda tanıtılacak aracın tasarımı merakla beklenirken; şirket bugün tasarım eskizlerini gösteren ilk görselleri paylaştı. ENYAQ iV’nin coupé versiyonu, dikkat çekici görüntüsüyle meraklılarının karşısına çıktı.

ENYAQ COUPÉ iV tasarım eskizleri

Dikkat çekici aerodinamisiyle ENYAQ COUPÉ iV, SUV versiyona göre daha fazla menzil sunacak. Bunun yanı sıra eğimli tavanı, keskin arka bölümü ve gövde rengi yan etekleriyle karşımıza gelecek.

Dünya prömiyeri 31 Ocak’ta Çekya’nın başkenti Prag’da gerçekleşecek ENYAQ COUPÉ iV, şirketin elektrikli araç portföyünü genişletmesi için atacağı yeni adımlardan bir tanesi olacak. İşte aracın yayınlanan eskiz fotoğrafları:

Tasarımıyla dikkat toplayacak ENYAQ COUPÉ iV, markaya özgü detayları geliştirerek ileri bir boyuta taşıyacak. ŠKODA modellerinden aşina olduğumuz C-şekilli arka aydınlatma grubunu bu otomobilde de yer alacak. Bunun dışında bagaj kapağında da ŠKODA yazısını göreceğiz.

Büyük jantlar, aracın güçlü duruşunu destekler nitelikteyken, eskizlerden de anlaşıldığı üzere büyük bir ŠKODA ön panjuru, aracın genişliğini ön plana çıkararak ön farlarla uyum sağlayacak sportif bir görümünü destekleyecek.

Daha fazla haber ve bilgi için facebook sayfamızı veya web sitemizi takip edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın